Terzi Dizisinin Esvet’i Şifanur Gül Kimdir?

Birçok dizi ve sinemada rol almasının yanında Terzi dizisi ile tekrar gündem olan Şifanur Gül Kimdir? Güzel oyuncu performansı ile herkesin beğenisini kazanırken Şifanur Gül kaç yaşında, Nereli? Gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır.

Şifanur Gül Nasıl Ünlü Oldu? Sorgusu özellikle Terzi dizisindeki başarısı sonrası merak edilmektedir. Oyuncunun ilk dizisi değildir. Bu anlamda kameraların karşısına ilk kez geçtiği dizi sevdim seni bir kere olmuştur. Bunun yanında performansı ile birlikte Hayatımın Şansı dizisinde başrol oyuncusu olmuştur. Şu anda ise Netflix’te yayınlanmaya başlayan Terzi dizisi ile gündeme gelmiştir.

Şifanur Gül kimdir nerelidir?

Rol aldığı dizi ve sinemalar ile izleyicinin gönlünde taht kuran Şifanur Gül aslen nereli sorguları yapılmaktadır. Şifanur’un aslen nereli olduğuna dair bir bilgi yoktur. Ancak kendisi Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bazı kaynaklara göre 1995 bazı kaynaklara göre ise 1997 doğumludur. Oyunculuk eğitimini de yine Ankara’da almıştır. Rolleri ile Şifanur Gül kimdir sorguları internette sürekli yapılan araştırmalardan biridir.

Şifanur Gül Kimdir?

Şifanur Ankara’da dünyaya gelmiştir. Burada tiyatro eğitimine başladığında yaşı 18’dir. Zira Şifanur Gül 28 yaşında bir sanatçıdır. Ankara Üniversitesi TDCF Tiyatro bölümünde eğitim görmüştür. İlk dizisi Sevdim Seni Bir Kere oldu. Öyle ki Bu dizi Star TV ile ekranlara 154 kez gelmiştir.

Şifanur Gül 1.70 cm boyundadır. Kilosu ise 55 olarak bilinmektedir. Oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterler ile herkesin takdirini toplayan güzel oyuncu son olarak Çağatay Ulusoy ile birlikte Terzi dizisinde oynadı. Terzi dizisi konusu ile oyuncuların bütünleştiren bir yapıt oldu. Özellikle dizide canlandırdığı Esvet anlamı merak edildi.

Şifanur Gül Kimdir?

Şifanur Gül Nerede Oynadı?

Terzi dizisi ile gündem olan Şifanur Gül nerede oynadı sorguları yapılmaktadır. Oyuncunun sinema ve dizileri ile rol aldığı dizi ve sinemalar şu şekildedir;

  • Benim Adım Bir Melek 2019
  • Sevdim Seni Bir Kere 2019
  • Hayatımın Şansı 2022
  • Kuş Uçuşu 2022
  • Cam Tavanlar 2021
  • Uyanış: Büyük Selçuklu 2020
  • Gülperi 2020
  • Terzi 2023
  • Kırmızı Oda

Şifanur Gül Kimdir?

Performansı ve güzelliği ile herkes ikendisine hayran bırakan Şifanur Gül kaç yaşında? Merak konusudur. Şifanur Gül 1995 doğumu olup şu an 28 yaşındadır. Boyu ve fiziği ile güzelliği herkesin dikkatini çekmektedir. Bu sebeple internet ile dijital aramalarda konu Şifanur Gül sevgilisi olmaktadır. Dizide beraber oynadığı Çağatay Ulusoy, Şifanur’un yeni sevgilisidir. İkili Süslü Korkuluk dizisi ile ekranlara gelecekti.

Şifanur Gül Kimdir?

Şifanur Gül Kırmızı Oda ile ekranlara gelen güzellerden oldu. Şifanur Kırmızı Oda’da Firuzen’i canlandırmıştı. Oyuncu performansıyla herkesi büyüledi. Bu performansı birçok dizide kendisine rol almasına neden oldu. Bu rollerden biri de Şifanur Gül Benim Adım Melek oldu.

Yorum yapın