Duygu Nebioğlu Kimdir? Metin Akpınar’la İlişkisi Ne?

Sosyal medyaya ve haberlere isminin yansımasının ardından merak konusu olan Duygu Nebioğlu kimdir? Neden gündem oldu içeriğimizde yer almaktadır.

Haberlere yansıyan Duygu Nebioğlu ünlü sanatçı Metin Akpınar’ın kızıdır. Akseki Asliye Hukuk Mahkemesi kararı ile bu resmiyete bağlanmıştır. Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişkiden doğan Duygu Nebioğlu sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklamalar yaptı.

Evlilik Dışı İlişkiden Kızı Olduğu Ortaya çıktı

Özellikle sosyal medyada Metin Akpınar ile birlikte ismi anılan Duygu Nebioğlu kimdir merak konusu oldu. Ünlü sinema sanatçısı ve oyuncu Metin Akpınar’ın 35 yıl önce yaşadığı evlilik dışı ilişki neticesinde dünyaya gelen Duygu Nebioğlu gündem oldu. 62 yıllık evliliği bulana Metin Akpınar’ın kızı olduğuna dair mahkeme kararını verdi. Bu karar sonrası gündemde bomba etkisi yapan ünlü sanatçı Akpınar’ın bir kızı olduğu ortaya çıkmış oldu.

Uzun süredir görülen dava sonucu mahkeme kararını verdi. Gizlilik kararı nedeniyle haberlere ve magazin haberlerine yansımayan olay sonuçlandı. Buna göre alınan DNA testlerinde mahkeme Duygu Nebioğlu’nun Akpınarın kızı olduğu karar bağladı.

Duygu Nebioğlu Kimdir
Duygu Nebioğlu Kimdir

Mahkemenin vermiş olduğu karar sonrası sosyal medyadan yaptığı açıklamada yaşadığı süreci sindirmesi gerektiğini söyledi. Antalya’da 1988 yılında dünyaya gelen Nebioğlu ayrıca biyolojik ailesini merak ettiğini ve bu yüzden arkasına düştüğünü belirtti. 21 yaşında Üniversite öğrencisi olduğu sürede biyolojik ailesinin peşine düştüğünü söyledi. Sonuçta Metin Akpınar’a ulaştığını belirtti. Yetersiz sevgi nedeniyle yaşadığı travmalardan bahseden Duygu Nebioğlu Akseki Asliye Hukuk Mahkemesi kararı ile babasının Metin Akpınar olduğunun resmilik kazandığını sözlerine ekledi.

Alınan karar sonrası ünlü sanatçı Metin Akpınar henüz bu konuda bir açıklama yapmadı. İlerleyen süreçte Metin Akpınar kızı Duygu Nebioğlu ile nasıl hareket edecek merak konusu.

Yorum yapın