Peyaminin Aşık olduğu Esvet Kimdir? Esvet Anlamı Nedir?

2 Mayıs tarihinde ünlü dijital platformunda yayınlanmaya başlanılan Terzi dizisinde Peyaminin aşık olduğu Esvet kimdir? Esvet anlamı nedir? Makalemizde yer almaktadır.

Netflix Türk dizileri arasında yayınlanması ile büyük ilgi uyandıran Terzi dizisi konusu ile çok araştırılan konulardan. Ancak diziyi izleyenler birçok soruya daha yanıtlar arıyor. Bunlardan birisi dizinin güzel yıldızı terzi Esvet kimdir oldu? Dizide Esvet karakteri ile Peyami’nin en yakın arkadaşı Dimitri’nin nişanlısı olan Esvet kimdir herkesin merakı haline geliyor. Zira ilk yedi bölümü sonrası sezonunu bitiren izleyicilerin merak ettiği bir çok husus bulunuyor.

Terzi Dizisi Esvet Anlamı Nedir?

Dizide Esvet karakterine hayat veren oyuncu Şifanur Gül. Güzel oyuncu dizideki başarısı ile göz doldurdu. Bunun yanında kimin canlandırdığı araştırılırken merak edilen konulardan biri de Esvet anlamı oldu. Esvet kelimesinin anlamı Arapça olarak evet demek. Ancak Türk Dil Kurumuna göre kara ve siyah olarak tanımlanıyor. Daha çok erkeklere verilen bir isim olan Esvet aynı zamanda Esved olarak değer buluyor. Terzi dizisi esvet anlamı ise henüz yapımcılar ve senaristler tarafından bir açıklama bulunmuyor. Bu sebeple karaktere neden bu ismin verildiği henüz bilinmiyok. Terzi dizisinde Peyaminin aşık olduğu Esvet kimdir? Esvet anlamı nedir? Merekla bu sorulara yanıtlar aranıyor.

Terzi dizisinde Peyaminin aşık olduğu Esvet kimdir?
Terzi dizisinde Peyaminin aşık olduğu Esvet kimdir?

Terzi dizisi ile herkesin diline dolanan Esvet, dizide Peyami’nin aşık olduğu kişiyi canlandırıyor. Ancak en yakın dostu olan Dimitri’nin eski nişanlısı Esvet ile Peyami arasındaki ilişkiden önce diziyle ilgili olarak birçok konu söz konusuz. Zira takıntıları ve saplantıları olan kişilerin bir araya geldiği dizi çok eğlenceli ve sürükleyici bulundu. 2 Mayıs tarihinde ilk sezonu yayınlanan dizinin henüz yedi bölümü gösterime girdi. Bu anlamda Terzi ikinci sezonu ne zaman yayınlanacak herkesin şimdiden merakı olmaya başladı. Terzi 2. Sezon bölümleri ne zaman yayınlanacağına dair yapımcılardan henüz bir açıklama gelmedi.

Netflix yerli yapımları arasına giren Terzi Çağatay Ulusoy’un başrollerinde yayınlandı. Dizide ünlü bir terziyi oynayan Çağatay’ın canlandırdığı karakter Peyami oluyor. Peyaminin en yakın dostu Dimitri. Dimitrinin nişanlısı Esvet dizide nişanlısından kaçıyor. Kaçtığı nokta ise Peyami’nin evi. Gerçek dışı bir tanışma olmasına rağmen gerçek bir hayattan alıntılanan dizi izleyenlerin beğenisini aldı. İzleyenler bu sebeple Terzi dizisinde Peyaminin aşık olduğu Esvet kimdir? Esvet anlamı nedir? sorusuna yanıt aramaya başladı.

Yorum yapın