Ali Yeşildağ Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Ağabisi Kim?

Son günlerde sosyal medya videoları ile gündem olan Ali Yeşildağ kimdir? Neden videoları gündem oldu? Ali Yeşildağ nereli? Şimdi Nerededir?

Özellikle sosyal medyada yayınladığı videolar ile trend olan Ali Yeşildağ kimdir sorguları yapılıyor. Twitter hesabından yaptığı yayınlar ile bir anda trending olan Ali Yeşildağ, soyadından da anlaşılacağı üzere Yeşildağ  ailesinin bir ferdidir.

Kendisinin Bursa, Ankara ve İstanbul gibi büyükşehirlerde mahkemelerde davaları olduğu belirtilmektedir. Açılan davaların konusu Silahla yağma, iftira ve infaz gibi olaylar bulunduğu açıklamalar arasındadır. Hatta ağır suçları nedeniyle şu an arandığı belirtilmektedir.

Ali Yeşildağ Kimdir? Nerelidir?

Ali Yeşildağ, youtube ile video yayınlamasıyla birlikte çok merak edilen kişi oldu. Böylelikle Ali Yeşildağ kimdir? Nerelidir? Kaç yaşındadır? Ali Yeşildağ kimin kardeşi gibi sorgular söz konusu olmaktadır.

1961 yılında Rize’de dünyaya gelen Ali Yeşildağ halı saha işletmecisidir. Bunun yanında gıda ve inşaat sektörlerinde faaliyet göstermiştir. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın cezaevi yıllarında koruması olduğu Hasan Yeşildağ ve Zeki Yeşildağ’ın kardeşidir. AĞabisi Hasan Yeşildağ medya patronudur. Bu anlamda Star, Güneş Gazetesi, Akşam, 24 ile 360 kanalının sahibi Ali Yeşildağ’ın ağabisinindir. Hatta bir dönem Kasımpaşa ve Rize Spor Klübü yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.

Yorum yapın