One Punch Man 3 Sezon izle

Anime TV ile sevilen bir yapım olması nedeniyle 3. Sezonu çekilen film One Punch Man 3 Sezon izle arama yapılan hususlardan biri oldu.

One Punch Man 3 Sezon Ne zaman?

Çekilen iki sezonunda müthiş bir patlama yaşayan dizinin 3. Sezonu merakla bekleniyordu. Dizi ile heyecanı tavan yapan izleyiciler yeni sezonda kendilerini nelerin beklediğini merak ediyor. İlk kez 2009 yılında yayınlanan One Punch Man bu başarısının ardından 2015 yılında ikinci sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Çekilen iki sezonda da büyük beğeni alan dizi böylelikle dünya genelinde popüler oldu. Böylelikle 3. Sezon büyük bir merakla bekleniyor.

Okunmalı Dizipal Yabancı Dizi İzle, Yabancı Film İzle, Anime İzle Siteleri

One Punch Man 3 Sezon 1 bölüm İzle

One Punch Man 3. Sezon izle
One Punch Man 3. Sezon izle

One Punch Man 3. Sezon çekimleri için çalışmalar yapılmaktadır. Ancak bu sezonun yayına gireceği tarih ile ilgili bir resmi açıklama bulunmamaktadır. İlk sezon ile ikinci sezon arasında 6 yıl bulunuyordu. İkinci sezonun yayınlanmasından bu yana ise yaklaşık 8 yıl geçti. Böylelikle dizinin 3. Sezonunun 2024 yılı içerisinde izleyici ile buluşacağı tahmin ediliyor.

Dizinin üçüncü sezonunda Saitama süpür güçlü yumruk, Genos yüksek hızı, Tatsumaki ise tekekinezi olarak yeteneklere sahip. Dizide Saitama güçlü bir kahramandır. Zira tek yumrukla düşmanı alt eder. İlk iki sezonda kendisine rakip bulamayan Saitama’nın yeni sezonda karşısına gerçek bir rakip çıkar. Bu aşamada vereceği mücadele ekranlara yansımaktadır.

Okunmalı Para Kazandıran Oyunlar

One Punch Man Sezon 3 Ne Zaman?

One Punch Man 3. Sezon izle
One Punch Man 3. Sezon izle

Aynı zamanda Saitama’nın güçlerinin sırrı da ortaya dökülmektedir. Dizinin devam eden bölümlerinde bu gücün sırrı ile devam edilmektedir. Bununla birlikte bu sezona yeni karakterler de girmektedir. İlk iki sezonda herkesi ekrana kilitleyen dizinin 3. Sezonun da aynı performansı sergileyeceği bekleniyor. Yeni karakterler ile birlikte yeni hikayeler izleyicilerin ruhunu okşayacak. Garou kötü bir adam olarak karakterini yansıtacak. Zira Saitamanın rakibi olacak. Yeni karakterlerden Suiryu ise dövüş sanatı yeteneğine sahip. Ancak henüz kendini kanıtlama şansını yakalayamamıştır. Bir diğer yeni karakter ise Neo Heroes üyesi Blue olacak. Mavi melek olarak karşımıza çıkan karakter gerçekte güçlü.

Okunmalı Doeda VPN, DNS Ayarı – Girişi Adresi

One Punch Man 3 Sezon Manga Yapım Ekibi

Onea Punch Man ilk sezonunda başarı elde etti. Bu başarı ile 2. Sezonu çekildi. Dizide ince bir espri anlayışı söz konusu. Bu sebeple aksiyon sahneleri çok beğenildi. Yapım ekibinde J.C. Staff bulunuyor. Yönetmenliğini ise Chikara Sakurai üstlendi. Tomohiro Suzuki ise kaleme alan kişi.

Yorum yapın