Hazal Türesan Kimdir?

1985 yılında Ankara’da gözlerini dünyaya açan Hazal Türesan kimdir? Türkiye ilk kez Kara Para Aşk ile tanıdığı Türesan Aslı karakterine hayat verirken sanat yaşamının da tüm kapılarını açmış oldu.

Kara Para Aşk dizisi ile ünlenen Hazal Türesan 170 cm boyundadır. 50 kilo ağırlığındaki güzel oyuncu kumral saç renginin yanında masmavi gözleri ile herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. İlk dizisi Unutma Beni olan ünlü oyuncu Kara Para Aşk sayesinde ününe ün kattı. Sonrasında ise Tatlı İntikam ile Başak rolünde izleyicinin karşısına çıktı.

Hazal Türesan Kimdir?
Hazal Türesan Kimdir?

Demet Evgar’a olan benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde de rol aldı. Yaşamayanlar ile Türkiye’nin ilk vampir dizisinde rol alan ünlü oyuncu Netflix ile Atiye’de oynadı. Sonrasında ise Mucize Doktor dizisinde Beliz karakterine can verdi. Her dizide ve sinemada farklı karakterlere bürünen başarılı oyuncu Hazal Türesan kimdir herkes merak etmektedir.

Hazal Türesan Kimdir?
Hazal Türesan Kimdir?

İzleyicileri Hazal Türesan sevgilisi hakkında bilgi almak istemektedir. Son olarak 2021 yılının son aylarında Ersin Karabulut ile birlikte olan güzel oyuncunun daha sonra birlikteliği hakkında bilgi yoktur. Karikatürist Karabulut ile görüntülenmesinin ardından yaklaşık 1,5 yıl geçti. Evli olmadığı için araştırmalardan bir diğeri de Hazal Türesan eşi yoktur olmaktadır.

Doğum tarihi 20 Temmuz 1985 olan Hazal Türesan, ilk, orta ve Lise eğitimini Ankara’da tamamlamıştır. Öyle ki doğduğu şehirde tüm eğitimlerini alan sayılı ünlülerdendir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro eğitimi alan güzel oyuncu oynadığı diziler, sinemalar ile hayat verdiği karakterler ile göz doldurmaktadır. Performansı ile herkesin beğenisini alan Hazal Türesan ın yaşı 38 olmaktadır.

Hazal Türesan Kimdir?
Hazal Türesan Kimdir?

Hazal Türesan Aslen Nereli?

Ünlü sanatçıların takipçileri sanatçının tüm hayatını bilmek ister. Bu anlamda Hazal Türesan aslen nereli sorguları yapılanlardan sadece bir tanesidir. Oyuncu Hazal Türesan Ankara’da doğan ve burada eğitimini alan oyunculardandır.

Hazal Türesan Kimdir?

Hazal Türesan kaç kilo sorgulardan sadece biridir. Bu anlamda ünlü oyucun 50 – 55 kg arasında değişiklik gösteren ağırlığa sahiptir. Hazal Türesan Baba dizisinde Begüm karakterine bürünmüştür. Haluk Bilginer ve Tolga Sarıtaş ile kameraların arkasına geçen oyuncu başarılı bir performans sergilemişti. Sosyal medyayı yakından kullanan oyuncu Hazal Türesan Instagram hesabı https://www.instagram.com/painofkermit/ olmaktadır.

Hazal Türesan Kimdir?

Yorum yapın