Johnny Sins Kimdir?

Özellikle p**no filmlerinde gösterdiği performans ile aranılan Johnny Sins Kimdir? Asıl adı Steve Wolfe olan Johnny Sins hayatı ve biyografisini açıklıyoruz.

Johnny Sins Kimdir, Hayatı

Arkadaşının tavsiyesi üzerine p**no filmlerde oynamak için Los Angeles’e gittiğinde 21 yaşında olan Johnny Sins 31 Aralık 1978 tarihinde doğmuştur. Pisttburgh, Pensilvanya’da dünyaya gelen Sins Los Angeles’te öncelikle inşaat şirketlerinde çalışmıştır Burada bazı meslekler ile yaşamını idame ettirmeye çalışan Sins sonrasında Angelina’ya taşınmıştır. Burada p**no filmlerde oynamak için seçmelere katılmıştır. Seçmeler sonrasında ise 28 yaşında ilk p**no filminde rol almıştır. Filmleri ile merak edilen husus Johnny Sins kimdir olmaktadır.

Johnny Sins Kimdir?
Johnny Sins Kimdir?

31 Aralık 1978 yılında doğan Johnny Sins 45 yaşındadır. 1,83 cm boyunda olan oyuncu 2006 yılından bu yana halen aktif olarak kameraların karşısına geçmektedir. Kissa Sins ile evli olan Johnny Sins’in tam adı ise Steve Wolfe Johnny Sins olmaktadır.

Johnny Sins en çok satılan p**no filmi öncelikli olarak “P**no Cheerleaders” oldu. 2008 yılında gösterime giren film aynı zamanda yılın en çok satılan filmi olmuştu. Bu başarı sektörde Sins’in ismini duyurdu. Böylelikle başarılı ve sektörün önde gelen şirketlerinden olan Brazzers ile sözleşme imzaladı. Öyle ki bu durum ileride Brazzers şirketiyle ilişkilendirilmesine kadar gitti.

Johnny Sins Kimdir?
Johnny Sins Kimdir?

Johnny Sins 2013 yılında en iyi Romantik film kategorisinde aday olarak gösterildi. Zira Po**o Secret Admirer ile aldığı rolle buna aday gösterilmişti. Ancak bu sıralarda Sins’in araba kazasında öldüğü haberi yayıldı. Bu habere ise filmin çekim ortağı olan Lisa Ann ile Keiran Lee tarafından onay verilmemişti. Sonrasında ise Johnny kameraların karşısına geçerek iyi olduğunu açıkladı. Fakat bu olayın ortaya çıkması ve haberin yayınlanması halen gizemini korumaktadır.

Uzayda P**no Film Çekimi

P**no çekimlerinde yer ve mekanı daha çok ön plana çıkmak için 2015 yılında uzayda p**no çekimi projesi Pornhub işbirliği ile başlatıldı. Bu anlamda ihtiyaç duyulan finansı karşılamak için kampanyalar yapıldı. Eva Lovia ile profesyonel bir eğitim ve uçuş yapılması planlandı. Zira bunun için 3,4 milyon dolar gibi bir bütçe ihtiyacı bulunuyordu. Ancak beklenilen hedefin yüzde 7 sinde kalan bu kampanya sonrası uzayda p**no film çekimi rafa kaldırılmış oldu.

Johnny Sins Kimdir?
Johnny Sins Kimdir?

Johnny Sins çektiği filmlerle birçok başarı aldı. Özellikle AVN ödülleri ile her yıla damgasını vurdu. Bu anlamda 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 ve 2023 yıllarında Favorite Male Porn Star ödüllerine layık görüldü.

Pornhub Ödüllerinde ise 2018 ve 2023 yılları arasında;

  • Most Popular Male Performer Bay Women
  • Best Dick
  • Hottest Male Ass
  • Favorite Collab

Ödüllerini almıştı. XBIZ Ödüllerinde ise;

  • 2016 yılıda Best Sex Scene Vignette Release
  • 2019 yılında Bes Xest Secene Vignette Release
  • 2019 Performer Site Of The Year

Ödüllerine layık görüldü. XRCOD Ödüllerinde ise 2017 yılında Unsung Swordsman ödülünü almıştı. Bu ödüller sebebiyle özellikle Türkiye’de Johnny Sins videoları merakla araştırılmaya başlandı.

Yorum yapın