Şeyma Subaşı Neden Boşandı?

Kısa birliktelik sonrası günler süren evlilik kutlamaları ile Mohammed Alsaloussi ile evlenen Şeyma Subaşı şiddet gördüğü eşinden ayrılma kararı aldı. Şeyma’ya bu konuda elini uzatan Acun Ilıcalı kızının annesine destek oldu.

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’dan ayrıldıktan sonraki evliliğini Mohammed Alsaloussi ile yaptı. Mutlu birliktelikleri sonrası günler süren bir düğün töreni ile dünya evine giren çift 4 aylık süre sonunda ayrılmaya karar verdi. Ayrılık sebebi ise Şeyma Subaşı’nın şiddet görmesi oldu.

Okunmalı : Simge Sağın Derin Yırtmacıyla Sosyal Medyayı Salladı

Mısırlı Milyarder Mohammed Alsaloussi ile nikah makasına oturan Şeyma Subaşı ile aralarında şiddetli geçimsizlik henüz balayı süresinde ortaya çıktı. Devamında da artarak devam etti. Bu anlamda haberler magazin dergileri ve sitelerinde boy boy yer aldı. İddialar ise Subaşı’nın şiddet görmesi oldu.

Acun Ilıcalı Kızının Annesine Sahip Çıktı. Destek Veriyor

Şeyma Subaşı ve eşi ile ilgili çıkan haberler arasında Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberi gerçekleri gözler önüne serdi. Haberde Şeyma’ya psikolojik şiddet uyguladığı bu yüzden ayrılık kararı aldığı belirtildi. Bu aşamada ise Şeyma Subaşı’na en büyük desteği eski eşi Acun Ilıcalı verdi. Kızının annesine sahip çıkan Acun’un Şeyma’ya arkasında olduğunu, her türlü maddi ve manevi destek vermeye hazır olduğunu söylediği belirtiliyor.

Okunmalı Terzi Dizisi Konusu Nasıl? Güzel mi? Gerçek Hikaye mi?

Çift Marakeş’te dünya evine girmişti. Burada sevdikleri, yakınları ve aileleri ile görkemli bir düğün töreni yapıldı. Hatta düğüne Şeyma’nın ablasının katılmaması magazin haberlerine yansımıştı.

Şeyma Subaşı İnstagramda Soyadını Alsaloussi olarak değiştirdi

Şeyma mutlu evliliğinin ardından soyadını instagramda değiştirmiş Alsaloussi yapmıştı. Ancak kısa sürede evliliğinin üzerine kara bulutlar dolaşmaya başladı. Zira Subaşı paylaştığı bir videoda yüzüğünü çıkarması yine magazin dünyasında deprem etkisi yaratmıştı.

Okunmalı  Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Yorum yapın