Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır? (Cinsel Organa Sürme)

Birçok kesimin merak ettiği ve yakından takip ettiği hususlardan biri lavanta yağı cinsellikle nasıl kullanılır? Vajina başta olmak üzere cinsel organa sürülür mü sizlere açıklıyoruz.

Cinsel sorunlar yaşanılması beraberinde farklı çözüm önerileri ile karşılaşılan hususlardır. Bu anlamda merak edilen hususlardan biri de lavanta yağı cinsellikte cinsel isteği artırması yönündedir. Hatta kişi bu sayede arzularının tetiklenmesinden bahseder. Öyle ki cinsel arzunun tetiklenmesinin yanında gevşeme isteği duyulmaktadır. Bu gibi durumlarda lavanta yağından faydalanan kişilerden bahsetmek mümkündür. Bu sebeple lavanta yağının etkisi ve cinsel organa sürülüp sürülmediği merak konusu olmaktadır. Yaşam yağlarla daha ferah ve güzel…

Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Merak edilen husus lavanta yağının cinsel arzuyu artırıp artırmadığıdır. Bu konuda tek başına bir etkisi ile artırdığından bahsetmek yanlış olur. Bazı kesimler sandal ağacı yağı ile birlikte kullanmaktadır. Bu sayede daha çok rahatlık verdiği arzuları ise artırdığı düşünülmektedir. Ancak bu durumun tıbbi olarak bir araştırması ve kesin sonucu bulunmamaktadır. Zira tıbbi testler ve araştırmaların yapıldığından bahsetmek yanlış olur.

Lavanta Yağı Nasıl Kullanılır?

Kişiler isteklerinin cazibesine katılarak lavanta yağı nasıl kullanılır sorgusu yapmaktadır. Özellikle cinsel arzu artırma amacıyla lavanta yağı kullanmak istiyorsanız farklı yöntemler ile etkili yollar keşfedilebilir. Zira eşler bu keşifleri farklı yerler ve zamanlar ile değerlendirmektedir. Örnek olarak verecek olursak partnerinizle birlikte bir banyo bunu artırma yolu olabilir. Öyle ki banyonun durumu, ışıklandırması, içerideki koku ve atmosferi ile birlikte hoş bir ortam cinsel arzularınızı da artırabilmektedir.

Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Loş ışıklar her zaman etkilidir. Burada mum ışıkları ile dizelenmiş bir küvetin etkisi bedeninizin de aynı zamanda rahatlamasına neden olur. Hoş bir koku lavanta kokusu rahatlamanızı sağlar. Lavanta yağı da bu başlangıç için etkili çözümdür. Lavanta yağını istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin;

 • İlişki öncesi
 • Banyoda
 • Masaj çeşitlerinin yapılmasında
 • Yatmadan önce nemlendirici olarak
 • Cinsel organlara sürülerek
 • Yemeklere ve özellikle salatanıza 2 damla damlatılarak
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Lavanta Yağı Cinsel Organa Sürülür mü?

En çok merak edilen hususlardan biri lavanta yağı cinsel organa sürülür mü olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle kadınlarda içine sürülmemesi gerekir. Ancak organın kenarına sürülebilir. Böylece kayganlaşması sağlanabilir. Özellikle bu yağın sürülmesinden önce hijyenik olmasına dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda enfeksiyon önleyici özelliğinden bahsedebileceğimiz lavanta yağının özellikle kaliteli olması gerekmektedir. Fason ürünlerin bu anlamda sizlere zarar vereceğini de aklınızdan çıkarmamak gerekir.

Lavanta Yağı Cinsel Organa Nasıl Sürülür?

Kaliteli ürün olması halinde Lavanta yağı cinsel organa nasıl sürülür bir diğer merak edilen hususlardandır. Yağ kenarlarına sürülmesi gerekir. İçine sürmek bu anlamda tehlike yaratabilir. Bununla birlikte alerjisi olan kişiler hiçbir zaman bu yağı kullanmaması gerekir. Cildinizin vereceği tepkiye göre hareket edilmesi makul olacaktır.

Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?
Lavanta Yağı Cinsellikte Nasıl Kullanılır?

Aynı zamanda masaj yağı olarak kullanılan lavanta yağı özellikle kadınlarda bir rahatlama ile gevşemeye neden olur. Bu sebeple kullanan kişi sayısı bir hayli fazladır. Bunun yanında cinsel organa sürülen farklı yağlardan bahsetmek mümkündür. Lavanta yağı başta olmak üzere cinsel organa sürülen yağlar şunlardır; (alerjisi olanlar kullanmaması gerekir)

 • Yasemin yağı
 • Gül yağı
 • Lavanta Yağı
 • Susam yağı
 • Avakado yağı
 • Badem yağı
 • Üzüm çekirdeği yağı
 • Kayısı çekirdeği yağı
 • Sandal ağacı yağı

Lavanta Yağı Cinsel İsteği Artırır mı?

Tıbbi olarak bunun bir açıklaması olmamasına rağmen lavanta yağı cinsel isteği artırır diye bir bilgi özellikle toplum içerisinde bulunmaktadır. Ancak tıbbi bir dayanağı yoktur. Bu sebeple hekiminize danışmanız gerekir.

Yorum yapın