Özge Özacar Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu Kilosu?

FOX TV ile ekranlara  yeni gelen ve güzelliğinin yanı sıra oyunculuğuyla başarılı bulunan Özge Özacar kimdir? Sevgilisi kim? Boyu ve Kilosu kaç gibi birçok sorunun yanıtları aranmaktadır.

Nisan 1995 tarihinde dünyaya gelen Özge Özacar 27 yaşındadır. Başarılı oyuncu ekranlara Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile adımını atmıştır. İletişim Fakültesinde eğitim alan oyuncu sinemaya ise özel aldığı dersler ile başlamıştır. Özellikle son dizisi Kısmet ile ön plana çıksa da aslında onu Bursa Bülbül’ü ile herkes tanımıştır. Ancak yeni karakteri Melike ile Özge Özacar kimdir sorguları yapılmaktadır.

Özge Özacar  Hangi Dizilerde Oynadı?

Kısmet dizisi ile ekranlardaki yıldızını parlatan Özge Özacar hangi dizilerde oynadı sorguları yapılıyor. Zira oyuncunun ilk dizisi değildir. Bir çok komedi dizisi ile ekranlara gelmiştir. En çok ilgi gören Bursa Bülbülü olmuştu. Bu sebeple izleyenler Bursa Bülbülü kızın sesi kime ait? Sorgusu yapmaktadır. Özge Özacar bu filmde Arzu karakterine can vermişti. Ancak bu şarkıda söylediği şarkılar ile seslendirme farklı kişilerdir. Özge Özacar’ın Bursa Bülbülü filmindeki şarkılarını Melek Büyükçınar seslendirmiştir. Oyuncunun rol aldığı dizi ve sinemalar şunladır;

 • Hayaller ve Hayatlar
 • Kısmet
 • Baba
 • Bursa Bülbülü
 • Kefaret
 • Seyyar
 • Hababam Sınıfı Yeniden
 • Meryem
 • Sevgili Geçmiş
 • Lise Devriyesi
 • Oyunbozan
 • Tatlı Küçük yalancılar

<yoastmark class=

Bursa Bülbülü Arzu Gerçekte Kim?

Marmara Üniversitesinde eğitim gören Bursa Bülbülü Arzu’nın asıl ismi Özge Özacar’dır. Özacar 22 Nisan 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya merhaba demiştir. İletişim Fakültesinde eğitim gören Özacar sinema ve dizeye eğitim alarak başladı. Eğitimini ise Zeynep Günay tan, Harika Uygur ve Merve Taşkan gibi isimlerden almıştır. Özge Özacar Nereli? Sorgusu merak edilen diğer hususlardan biridir. Oyuncu bir açıklama yapmasa da İstanbul’lu olarak bilinmektedir. Özge özacar boyu, kilosu ekranlardan dolayı en çok merak edilen hususlardan olmaktadır. Özge Özacar 54 kg ağırlığındadır. Boyu ise 1,64 cm’dir. İyi derecede İngilizce ve Fransızca bilen oyuncu özellikle 2023 yılında yayına giren Bursa Bülbülü dizisindeki Arzu ile kendisini herkese tanıtmıştır.

İlk kez Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile 2015 yılında ekranlara merhaba diyen Özacar bir yıl sonra Oyunbolzan ile başarılı bir performans sergiledi. 2016 yılında Lise Devriyesi’nin ardından 2018 yılında Meryem dizisinde rol aldı.

Özge Özacar survivor’a katıldı mı?

TV dizileri ile yıldızı parlayan Özge Özacar instagram hesabı merak edilen hususlardan biridir. Güzel oyuncunun şimdilik 671 bin takipçisi bulunmaktadır. Kısmet dizisi ile birlikte takipçi sayısı da artış göstermektedir. Bu aşamada herkesin merak ettiği oyuncular arasına giren Özge Özacar Survivor’a katıldı mı sorguları yapılmaktadır. Oyuncu bu yarışma programına katılmamıştır.

<yoastmark class=

Özge Özacar Bursa Bülbülü’nde kendi sesi mi?

Merak edilen Özge Özacar sesi özellikle Bursa Bülbülü dizisindeki şarkılar ile çok merak edildi. Zira seslendirme başkasına aitti. Bu sebeple sesin kime ait olduğu araştırıldı. Melek Büyükçınar’ın seslendirdiği film çok beğenildi. Bu sebeple yapılan aramalardan Özge Özacar Bursa Bülbülü’nde kendi sesi mi sorusunun yanıtı hayır olmaktadır.

Özge Özacar Evli mi, Sevgilisi Kim?

Dizilerdeki performansı ve güzelliği ile merak edilen hususlardan biri Özge Özacar kiminle evli olduğudur. Güzel oyuncu evli değildir. Ancak merak edilen diğer bir husus Özge Özacar sevgilisi merak edilen hususlardan biridir. Geçtiğimiz aylarda  Dilan Çiçek ile yollarını ayıran Furkan Andıç’ın Özge Acar’ın sevgilisi olduğu düşünülmektedir. Zira bu konuda ikilinin açıklaması olmasa da İstanbul gecelerinde yan yana olan samimi fotoğrafları sonucu bu kanıya varılmaktadır.

<yoastmark class=

Kısmet dizisindeki Melike karakteri ile hayranlarını artıran oyuncu FOX TV ile Cuma günleri ekranlara geliyor. Ancak tekrarlanan bölümleri bulunuyor. İletişim Fakültesinde Gazetecilik eğitimi görmesine karşın oyunculuk onun başlıca hayalidir. Bu sebeple aldığı eğitimler ile sinema ve diziye adımını atmıştır.

27 yaşında olan genç oyuncu henüz bir evlilik yapmadı. Ancak hayranları Özacar evli mi sorgusu yapmaktadır. Bunun yanında merak edilen bir diğer husus sevgilisinin kim olduğudur. Kendileri kabul etmese de İstanbul gecelerinde çok yakın fotoğrafları çekilen Furkan Andıç sevgilisi olduğu düşünülmektedir. Ancak kendilerinden bu konuda bir açıklama gelmemiştir.

Özge Özacar estetiksiz fotoğrafları bir diğer araştırma konusudur. Oyuncu henüz bir estetik yaptırmamıştır. Ancak kendisinin estetiği karşı olmadığı bilinenlerden.

Yorum yapın