Kuzu Grup Hisseleri Ne Zaman İşlem Görecek

Halka arz süreci tamamlanan Kuzu Grup hisseleri ne zaman işlem görecek? Halka arz sonuçları ne oldu? İçeriğimizde açıklıyoruz.

Kuzu GYO halka arz talep başvuruları 23 Ağustos Çarşamba günü bitiyor. Yatırımcılar saat 17:00’ye kadar başvuru yapabilecek. Bu aşama sonrası KUZU GYO halka arz sonuçları da belli olmuş olacak. Sonuçların açıklanmasının ardından ise yatırımcıların merak ettiği husus Kuzu Grup ne zaman işlem görecek sorgusu.

Halka arz başvurularında toplam 50 milyon lot hisse dağıtımı yapılacak. Başvuru bitmesinin ardından sonuçların açıklanması bekleniyor. Yıldız Pazarda işlem görecek olan Kuzu GYO hisseleri ile detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

Kuzu GYO Halka Arz Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Kuzu Grup hisseleri ne zaman işlem görecek
Kuzu Grup hisseleri ne zaman işlem görecek

Halka arz aşaması biten Kuzu GYO hisseleri Ağustos ay’ının sonlarına doğru işlem görmeye başlaması bekleniyor. Zira Eylül ayına kalmadan işlem yapılacağına dair bir duyuru yok. Ancak önümüzdeki birkaç gün içerisinde Borsa İstanbul listelerinde yerini alacak olan Kuzu GYO hisselerinin sonuçları yarın yada öbür gün açıklanacak.

Kuzu Toplu Konut Şirketine ait Kuzu GYO’nun ayrıca ir ortağı bulunuyor. Kuzu Grup Halka Arz kaç lot verir sorusuna daha önce yanıtlar aramıştık. Bu anlamda başvuru sayısına göre dağılım olacak. Dağılım sonrası ise herkesin merakı işlem görme tarihi beklenecek.

KZGYO koduyla işlem görecek olan Kuzu gurubun halka arz büyüklüğü 1,03 milyar TL. 175 milyona çıkarılan sermayesi ile mevcutta bulunan ortağının pay alma hakkı kısıtlanmış durumda. Böylelikle 25 milyon TL artırılan sermaye tavanı 200 milyon TL’ye çıkartılacak.

Yorum yapın