Bozkır Performansıyla Dudakları Isırtan Yüsra Geyik Kimdir?

,33 Yaşındaki güzel oyuncu Bozkır dizisi için çıplak pozlar vermesinin ardından birçok kişi Yüsra Geyik kimdir sorularına yanıt arar hale geldi.

Arka Sokakların Zeliş’i yıllar sonra büyüdü. Daha farklı karakterler ile dizilerde rol almaya başladı. Bu anlamda son olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’ya Aile dizisinde eşlik ediyor. Aynı zamanda başarılı oyuncu Bozkır dizisi ile ekranlara geliyor. Dizideki cömertkar sahneleri Yüsra Geyik kimdir sorularına neden oldu.

Yüsra Geyik Kimdir? Biyografisi

21 Haziran 1990 doğumlu olan oyuncu Yüsra Geyik 33 yaşındadır. Samsunda dünyaya gelmiştir. İlkokul eğitimine Samsun’da başlamış ve İstanbul’da devam etmiştir. Hatta ilkokul dördüncü sınıfta tiyatro kursuna giden oyuncu henüz 13 yaşındayken kameralarla tanıştı. Üstelik eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi, Grafik Bölümünde alan oyuncunun ilk dizisi Hayat bilgisi oldu. Ancak asıl çıkışını ise Arka Sokaklar ile yaptı. Öyle ki Yüsra Geyik, Arka Sokaklar’da 2006 yılından bu yana Zeliş karakterine hayat verdi.

Bozkır Performansıyla Dudakları Isırtan Yüsra Geyik Kimdir?
Bozkır Performansıyla Dudakları Isırtan Yüsra Geyik Kimdir?

Özellikle Arka Sokaklar dizisi ile hafızalarda yer edinen Yüsra Geyik, Aile dizisi ile ekranlara geliyor. Kıvanç Tatlıtuğ ile Serenay Sarıkaya’nın başrolde oynadığı dizide oynayan Yüsra Geyik Bozkır dizisi ile ekranlara gelecek. Bozkır dizisi Blu TV ile ekranlara gelecek. Zira Yüsra Geyik’in cüretkar pozları hafızlarda sürekli kalacak ayrıntılara sahip.

Bozkır, Blu TV İle Ekranlara Geliyor

Aile dizisinde rol alan Yüsra Geyik, Blu Tv ile Bozkır dizisinde ekranlara gelecek. Bozkır için soyunan Geyik, performansı ile dudakları ısırttı. Üstelik Bozkır dizisinin ikinci sezonuna dahil olan güzel oyuncu Yiğit Özşener, Furkan Andız ve Cemre Baysel gibi oyunculara eşlik ediyor. Çok izlenilen Bozkır dizinsinin ikinci sezonunda yedinci bölümde ekrana gelen Geyik, çırılçıplak soyunarak dans etti. Öyle ki bu sahne ile özellikle sosyal medyada dikkatleri çeken Yüsra magazin dünyasında gündem oldu.

Bozkır Performansıyla Dudakları Isırtan Yüsra Geyik Kimdir?
Bozkır Performansıyla Dudakları Isırtan Yüsra Geyik Kimdir?

Yüsra Geyik’in Oynadığı Diziler

Bozkır dizisinin konusu daha çok polisiye ve suç unsurlarını bir araya getiriyor. Yapımcılığını ARC Film’in üstlendiği dizinin yapımcısı ise Fatih Enes Ömeroğlu oldu. Dizinin senaryosu ise Levent Cantek’e ait. Yönetmenler ise Cantek ile Şahin Altuğ yapıyor. Yüsra Geyik’in oynadığı diziler ise şunlar;

  • Aile (Yağmur)
  • Camdaki Kız
  • Bozkır
  • Arka Sokaklar (Zeliha)
  • Yumurcak TV
  • Afacanlar Kampı
  • Yabancı Damat (Melis)

Bozkır Dizisi 7. Bölüm Fragmanı

Yorum yapın