Web Postegro Lili Web Girişi Kaldırıldı mı? Yerine Hangi Uygulama Geldi

Instagram sayfasında gizli hesapları incelemeye olanak veren web postegro lili web girişi kaldırıldı mı? Yerine hangi uygulama geldi sizlere açıklıyoruz.

Dünya genelinde en popüler sosyal medya mecralarından birinin İnstagram olduğuna hiç şüphe yoktur. Milyonlarca insan bu sosyal medya uygulaması aracılığı ile birbirlerini takip ediyorlar. Kimi hesaplar tüm kullanıcılara açık bir şekilde kullanılırken, kimi hesaplar da yalnızca birbirlerini takip eden kullanıcılara açık olarak kullanılmaktadır. Çoğu kullanıcı bu İnstagram gizli hesaplar konusunda merak içinde kalıyorlar. Hesabı takibe almadan gizli hesapları rahatlıkla görebileceğiniz uygulamalar bu noktada imdada yetişiyor. Bu uygulamaların en popülerlerinden biri olan Postegro web sitesini birçok insan tercih ediyor.

Bu uygulamayı kullanırken kendi hesabınız yerine başka bir hesap ile bu uygulamayı kullanmanızı güvenliğiniz açısından öneririz. Bu sayede bilgilerinizin koruma altında kaldığından emin olabilirsiniz. Çünkü birçok internet sitesinde ve uygulamada olduğu gibi Postegro giriş yapan hesabın tüm verilerini kendi veri tabanına kaydeder. Uygulamayı kullanırken gizli profili görüntüleyebiliyorsanız ya profiline baktığınız ya da onun takipçilerinden biri veya birkaçı bu uygulamayı aktif olarak kullanıyor demektir.  Postegro algoritması bu şekilde işliyor.

Okunmalı : Instagram Sakin Mod Nasıl Kapatılır? Ne İşe Yarar?

Web Postegro Lili Web Girişi Kaldırıldı mı? Yerine Hangi Uygulama Geldi
Web Postegro Lili Web Girişi Kaldırıldı mı? Yerine Hangi Uygulama Geldi

Web Postegro Nedir Zararlı mıdır?

Bir siber güvenlik uzmanı tarafından Web Postegro’nun zararları şöyle dile getirdi: ‘‘Uygulamayı indirerek giriş sağladıktan sonra bu uygulama giriş yapan hesabın bir yedeğini bünyesinde otomatik olarak oluşturuyor. Böylece ilerleyen zamanlar ciddi bir güvenlik açığını da otomatik olarak oluşturmuş oluyor,’’ diyerek kullanıcılara uyarıda bulundu. Diğer nokta ise uygulamanın yoğun bir şekilde kullanıcıları tarafından şikayet almasıdır. Gizlenmiş profilleri görüntülemek için kullanmış olduğunuz Web Postegro kullanıcılarının gizlilik haklarını maalesef ihlal etmiş olmaktadır. Bu durumlar ışığın işin uzmanı siber güvenlikçiler tarafında bu programı kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Postegro Kullanırken Karşı Tarafa Bildirim Gider mi?

Herkesin bildiği üzere Postegro en popüler İnstagram gizli hesaplarına bakmak için kullanılan bir uygulamadır. Uygulama içerisinde yer alan istisnasız neredeyse tüm hesaplar görülebilir. Gizli hesapları görebilmeniz için bir İnstagram hesabı ile uygulamaya giriş sağlamanız gerekmektedir. Fakat bu girişi kendi hesabınız değil bir başka hesaptan gerçekleştirmenizi öneririz. Uygulama Play Store üzerinden zaman zaman kaldırılsada şu an için uygulamayı indirmek mümkün. Fakat web sitesi üzerinden sürekli giriş yapılabilir ve gizli profilleri görüntüleyebilirsiniz. Gezindiğiniz gizli profilin sahibine bildirim gitmemektedir.

Web Postegro Lili Web Girişi Kaldırıldı mı? Yerine Hangi Uygulama Geldi
Web Postegro Lili Web Girişi Kaldırıldı mı? Yerine Hangi Uygulama Geldi

Okunmalı Bestwhozi Güncel Giriş – Giriş Yapamıyorum Kesin Çözüm Yolu

Postegro Kaldırıldı mı?

Gizli hesapları görüntülemek için kullanılan uygulamanın adıdır Postegro. Aslına bakılırsa bu uygulama gizlilik ihlali yapmaktadır. İnstagram ise bu gizlilik ihlallerini önlemek için sürekli olarak bu tarz uygulamalara karşı tedbirler almakta, engellemeler gerçekleştirmekte ve yasal süreçler başlatmaktadır. Postegro sadece gizli hesaplara bakma imkanı sunmaz bunun yanında sizin profilinize kimlerin baktığını da bu uygulama aracılığı ile görebilirsiniz. Uygulamanın zaman zaman kapandığını hatırlatmak isteriz fakat kullanmak isteyen için şu an Play Store üzerinden indirilebilir durumdadır ve web sitesi üzerinden aktif halde devamlı kullanılabilmektedir.

Postegro Kayıt Ol

Dünyada kullanılmakta olan en ünlü gizli hesap görüntüleme sitelerinin en başında Postegro gelir. Aynı zamanda kullanıcıları en kullanışlı ve pratik gizli hesap bulma sitesi olarak tanımlıyor Postegro’yu.  Uygulamada merak ettiğiniz gizli hesapları görüntüleyebilir, sizin kendi kişisel hesabınızın kimler tarafından görüntülendiğini de rahatlıkla görebilirsiniz. Postegro tüm kullanıcılarını 3 adet ücretsiz hak sunmaktadır. Bu haklar bittiğinde gizli hesapları ücret karşılığında görüntüleyebilirsiniz. Postegro uygulamasını kullanmak için kayıt oluşturma şartı yoktur. İnstagram hesabınız olması yeterlidir ve bu hesabınızın bilgileri ile giriş yaparak gizli hesapları görüntülemeye başlayabilirsiniz.

Postegro Lili Web Giriş

Pstegro uygulaması web sitesi üzerinden Pstegro & Lili adıyla hizmet vermektedir. Fakat Lili Web Psotegro adıyla da arama motorlarından arama gerçekleştirdiğinizde yine karşınıza Postegro uygulaması ile ilgili sonuçlar dökülecektir. Postegro Lili üzerinden İnsatgram hesabınızın giriş bilgileri ile giriş yaptıktan sonra arzu ettiğiniz gizli hesapları hızlıca görüntüleyebilirsiniz.

Postegro’dan Korunma

İntagramı gizli olarak kullanan hesapları görüntülemek Postegro en çok tercih edilen uygulamadır. Fakat bu uygulamanın varlığı tüm İntagram kullanıcılarının gizlilik konusunda ki tedirginliklerini arttırıyor ve bu konu ile alakalı rahatsızlık yaşamalarına neden oluyor. Çünkü gizli hesap kullanıcılarının profillerini gizleme ve istedikleri mahremiyeti bu uygulama ortadan kaldırmaktadır. Postegron hesabınızı koruma altına almak için size geri bildirimler göndermenize yardımcı oluyor fakat kullanıcı yorumlarında bunun işe yaramadığı dile getiriliyor. Postegro’dan hesabınızı kaldırmak isterseniz şu adımları takip etmeniz yeterli olacaktır: Postegro uygulamasının mesaj kısına gerek hesabınızın uygulamadan silinmesini talep edebilirsiniz. Bunu yaparken İngilizce olarak bu isteği talep etmeniz sonuç almanız açısından daha etkili olacaktır. Talebiniz onaylandığı takdirde hesabınız Postegro’dan silinecek ve İnstagram hesabınız koruma altında olacaktır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama 2023

Postegro’ya benzer İntagram gizli hesaplarını görüntülemeye yarayan oldukça fazla uygulama ve web sitesi insanlar tarafından kullanılmaktadır. Bu tarz siteleri ve uygulamaları gizli profilleri görüntülemek için kullanırken diğer taraftan hesabınızın da güvende olduğundan emin olmanız gerekmektedir. Bu sebepten bu tarz web sitelerini ve uygulamalarına giriş yaparken kendi hesaplarınızdan değil de başka bir hesaptan giriş sağlamanız. Postegro’ya alternatif olarak kullanabileceğiniz diğer bir uygulama BestWhozi’dir. Bu uygumala Psotegro gibi gizlenmiş hesapları görüntülemede kullanabileceğiniz en popüler uygulamaların başında gelmektedir. Web sitesi üzerinden rahatça kullanılabilir veya uygulama olarak yüklenerek rahatça çalıştırılabilir. Benzer uygulamalardan oldukça fazla sayıda örnekler verebiliriz ancak çoğunluğu sadece İnstagram hesabınızdaki takipçileri kontrol etmenize yarar ve ücret ödenerek kullanılabilir.

Yorum yapın