Yasemin Yazıcı Kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı Kaç?

Sosyal medya ile magazin haberlerinde Yasemin Yazıcı Onur Tuna ismini yan yana görenler Yasemin Yazıcı kimdir sorusuna yanıt arıyor. Zira ünlü oyuncu Onur Tuna ile ismini görenler kim olduğunu, Yasemin yazıcı sevgilisi olarak araştırmalar yapmaktadır.

Ünlü oyuncu Onur Tuna ile isminin yan yana yazılması neticesinde takipçileri Yasemin Yazıcı kimdir sorusuna yanıt arıyor. Yasemin Yazıcı 8 Eylül 1997 yılında İstanbul’da doğmuştur.

Yasemin Yazıcı Evli mi? Eşi Kim?

Dizilerde rol alan Yazıcı’nın güzelliği ile performansı Yasemin Yazıcı evli mi sorusunu akıllara getirmektedir. Bilindiği üzere güzel oyuncu bekardır. Bu anlamda Yasemin Yazıcı sevgilisi kim diye merak edilmektedir. Dialog e Pera Güzel Sanatlar okulunda eğitim alan güzel oyuncu okul yıllarında birçok projede yer aldı. Aldığı eğitim diksiyon ve oyunculuk üzerineydi.  Eğitim yıllarında Fransızca ve İngilizce dil eğitiminin yanı sıra aldığı oyunlar ile sahnelerde boy gösterdi. Bunlar;

Yasemin Yazıcı Kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı Kaç?
Yasemin Yazıcı Kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı Kaç?
  • Kral Oidipus
  • Antigone
  • Bir Yaz Gecesi Rüyası
  • Lysistrata
  • Faust
  • Hugo sistemi
  • Ayrılma

Yasemin Yazıcı London School of Economics Sosyal Antropoloji bölümünden 2018 yılında mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra yine bu okulda oyunculuk eğitimine devam etmiştir. Ülkeye dönüşünde ise eğitimine İstanbul Film Akademide devam etmiştir. Burada Ezel Akay ve Deniz Ölmez gibi ünlü isimlerden eğitim alarak Pratik Oyunculuk Atölyesi’ne katıldı.

Yasemin Yazıcı Onur Tuna İle Sevgili mi?

Yasemin Yazıcı Nerelidir? Dizilerde rol almasının ardından Onur Tuna ile ismin anılan oyuncu İstanbul’da doğmuştur. Ancak memleketi ve nereli olduğuna dair kesin bir bilgi bulunmamaktadır. 1997 yılında dünyaya gözlerini açan Son Yaz Yasemin Yazıcı Kaç Yaşında? Sorusunun yanıtı 26 olmaktadır. Yani Yasemin Yazıcı kaç diye araştırma yapanlar ünlü oyuncunun 26 yaşında olduğunu görebilir.

Henüz çok genç yaşlarda dizi ve sinema oyuncusu olan Yasemin Yazıcı estetiksiz hali merak edilmektedir. Ancak güzel oyuncu henüz estetik yaptırdığı yönünde bilgi bulunmamaktadır. Bu sebeple estetiksiz hali ile fotoğraflarda yansıyan güzelliği olmaktadır.

Son Yaz dizisi ile yıldız parlayan Yasemin Yazıcı sevgilisi kim diye merak edilebilir. Zira Onur Tuna ile yan yana fotoğrafları ortaya çıkmıştır. Öyle ki aşka gelen Yasemin Yazıcı Onur Tuna ikilisi takipçilerine sosyal medya ile güzel pozlar vermektedir.

Yasemin Yazıcı Kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı Kaç?
Yasemin Yazıcı Kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı Kaç?

Yasemin Yazıcı Oynadığı Diziler

Özellikle Son Yaz dizisi ile ön plana çıkan Yasemin Yazıcı oynadığı diziler şunlardır;

  • Son Yaz (Naz Yaman Sancaktar rolünde)
  • Aşk Taktikleri ( Meltem rolünde)
  • Kara Tahta (Esra rolünde)

Yasemin Yazıcı Nereli? Sorgusunun kesin bir yanıtı bulunmamaktadır. Ancak güzel oyuncu İstanbul’da doğmuştur. Bu sebeple İstanbul’lu diye anılmaktadır. Yasemin Yazıcı Yaş 26 olmaktadır. Ünlü Oyuncu Onur Tuna ile sevgilidir. Onur Tuna ise başarılı diziler ve sinemaların altında imzası bulunan biridir. Bu anlamda Onur Tuna ile ismi anılan Yasemin Yazıcı merak konusu olmaktadır. Onur Tuna’nın son sevgilisi ise Hande Doğandemir idi.

Yorum yapın