Kerem Bürsin Kimdir?

2014 yılında Türkiye’deki ilk projesi Güneşi Beklerken dizisindeki performansı ile 7 den 70’e herkesi büyüleyen Kerem Bürsin kimdir? Milyonların takip ettiği oyuncu hakkında ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Yeni dizisi ile Kanal D ekranlarına romantik aşk projesi ile gelen Kerem Bürsin kimdir? Hafsanur Sancaktutan ile birlikte başrollerini paylaştığı Ya Çok Seversen ile romantik bir diziye daha imzasını atan oyuncu milyonlarca kişi tarafından takip edilmektedir. Öyle ki sadece instagram hesabı ile 11.3 milyon takipçisi bulunan başarılı sanatçı çok sevilmektedir.

Kerem Bürsin Kimdir? Hayatı

15 yaşından itibaren Amerika’da yaşayan oyuncu bu yaşına kadar birçok ülkede bulunmuştur. Ancak 4 Haziran 1987 yılında İstanbul’da doğmuştur. Fakat yaşamının çocukluk bölümleri hep yurt dışında geçmiştir. Zira birçok ülkenin atmosferini soluyan oyuncu özelikle ABD’de kendisini bulmuştur. Edinburg ile İspanya, Medan ve Cakarta ile Endonezya, Abu Dabi ve Dubai ile Birleşik Arap Emirlikleri Kerem Bürsin’in duraklarıdır. Hatta Kuala Lumpur’da Malezya’da da kalmıştır. Bir dönem İstanbul ve Ankara’da yaşamasına rağmen özellikle ABD’de Boston, Los Angeles ve Teksas önemli durak noktalarıdır.  7 den 70’şe herkesin ilgi ile izlediği Kerem Bürsin nasıl ünlü oldu sorguları takipçileri tarafından sorulan sorulardan sadece bir tanesidir.

Kerem Bürsin Kimdir?
Kerem Bürsin Kimdir?

Başarılı sanatçı ABD’de pazarlama eğitimi almıştır. Ancak lisede aldığı bir başarı onu oyunculuğa sürüklemiştir. Tiyatro ile ülkede en iyi erkek oyuncu seçilen Kerem Bürsin burada çekilen filmlerde küçük rollerde alırken tiyatro ile sahnelerde kendisine yer buldu. Bu durum onun oyunculuğunun doğmasına neden olurken oyunculuk eğitimi almaya karar verdi. Burada Carolyn Picman ile Eric Morris’ten oyunculuk dersleri aldı. Sonrasında ise Türkiye’de Gaye Sökmen Ajansı ile anlaştı. Bu anlaşma sonrası ilk adımını Güneşi Beklerken ile attı. Bu dizi ona Türkiye’de şöhreti getirdi.

Kerem Bürsin Nasıl Ünlü oldu?

Rol aldığı tiyatro sahneleri ile en iyi erkek ödülü alan Bürsin oyunculuk eğitimini almasının ardından Türkiye’nin yolunu tuttu. Gaye Sökmen Ajansı ile Güneşi Beklerken dizisinde rol aldı. Burada Hande Erçel ile yıldızını parlattı. Sonrasında ise birçok proje ile ekranlara gelen başarılı sanatçı onlarca dizi ve sinemada farklı karakterlere büründü.

Kerem Bürsin Kimdir?
Kerem Bürsin Kimdir?

Çağan Irmak’ın Unutursam Fısılda sinema filminde Erhan karakterine hayat veren oyuncu adeta izleyenleri büyüledi. Şeref Meselesi ile Yiğit Kılıç karakteri onun usta filmlerinden oldu. Konuk olduğu birçok dizi ve sinemalardan biri Ulan İstanbul oldu. Kısa filmlerden bazıları ise Sharktopus ile Palace of the damned oldu. Pilot Yüzbaşı karakterine büründüğü Can Feda çok beğenildi. 2019 yılında Muhteşem İkili projesine imzasını attı.

Özellikle 2014 yılında Güneşi Beklerken dizisinin ardından yer aldığı projeler ile birçok ödülün sahibi olan Kerem Bürsin bu sayede ününe ün kattı. Aldığı ödüller sayesinde yurt içinde ve yurt dışında birçok kişi kendisini tanıdı.

Kerem Bürsin kiminle Birlikte?

1987 yılında doğan Kerem Bürsin 35 yaşındadır. Son zamanlarda sürekli vücut geliştirme sporları ile ilgilenmektedir. Zira bu durumu fotoğraflara yansımaktadır. Takipçileri daha çok Kerem Bürsin kiminle birlikte sorgusu yapar. Bununla birlikte asıl merak edilen husus ise Kerem Bürsin sevgilisi kim olduğudur. Yakışıklı oyuncunun aşkını itiraf ettiği kişiler olduğu kadar adının anıldığı güzellerde bulunmaktadır. Aralarında en çok dikkat çeken iki isim Hande Erçel ile Serenay Sarıkaya olmuştur.

Kerem bir dönem Güneşi Beklerden dizisinde birlikte rol aldığı Hande Erçel ile aşk yaşamıştır. Zira birlikteliklerini her fırsatta kameralara yansıtmışlardır. Bir diğer aşkını yansıttığı kişi Serenay Sarıkaya olmuştur. Bununa birlikte Bürsin’in ismi fenomenlerle anılmıştır. Bunlar arasında en ünlüsü Danla Biliç olmuştur. Ancak ikili bu konuda bir açıklama yapmamıştır.

Son dönemde ise en çok tartışılan Kerem Bürsin Yeni sevgilisi kim olduğu üzerinedir. Son olarak adı anılan kişi yine bir fenomendir. Mehtap Algül ile aşk yaşadıkları dillendirilen ikilinin bu konuda bir açıklaması bulunmamaktadır.

Kerem Bürsin Kimdir?
Kerem Bürsin Kimdir?

Kerem Bürsin Nereli? Babası Nereli?

Yurt dışında uzun süre yaşaması nedeniyle Kerem Bürsin babası nereli sorguları yapılmaktadır. 15 yaşından sonra ABD’nin yolunu tutan oyuncu bu yaşına kadar birçok ülkede bulundu. Bu anlamda eğitimi ve yaşadığı yerler sonrası doğal olarak merak edilen hususlardan biri Kerem Bürsin nereli olarak yansımaktadır. Yurt dışında uzun süreler yaşamasına karşın Bürsin İstanbul’ludur. Zira ünlü olmadan önce Türkiye’de Ankara ve İstanbul’da yaşamıştır.

Kerem Bürsin Hangi Dizi ve Sinemalarda Rol aldı?

Güneşi Beklerken ile Türkiye kariyerine ilk adımını atan başarılı oyuncu 2014 yılı sonrası birçok projede rol aldı. Bunlar;

  • 2023 Ya Çok Seversen
  • 2020 Sen Çal Kapımı
  • 2020 Hayeller ve Hayatlar
  • 2020 Limit
  • 2018 – 2019 Muhteşem İkili
  • 2018 Yaşamayanlar
  • 2014 Şeref Meselesi
  • 2013 Güneşi Beklerken

Yorum yapın