Selin Ciğerci 15 Saniyelik Videoya 150 – 500 Bin TL Alıyor

Instagramda yayımladığı hikayeler ile ön plana çıkan Selin Ciğerci 15 saniyelik videoya 150 bin lira aldığımda oluyor, 500 Bin lira aldığımda açıklaması yaptı. Instagram hikayesi ile aldığı para miktarlarını açıklayan Selin Ciğerci yine gündem olmayı başardı.

Sosyal medyayı çok iyi değerlendiren Selin Ciğerci, aynı zamanda kendi ürünlerini pazarlayan bir fenomen. Böylelikle sosyal medya’dan daha çok kazanç sağlıyor. Öyle ki konuk olarak katıldığı instagram hikayelerinde 150 bin  lira aldığını açıkladı. Bu açıklama sonrası takipçisi kendisine Vergi müfettişlerini bekliyoruz yorumu yaptı. Bu yoruma yanıt veren Ciğerci takipçisine Vergi rekortmeniyim. Sorun yok. 500 Bin TL aldığımda oluyor diye yanıt verdi.

Açmış olduğu güzellik merkezleri ile kendisine bir sektör korun Selin Ciğerci aynı zamanda kendi ürünlerini satışa çıkarıyor. Özellikle sosyal medya ile reklam içerikleri çeken Ciğerci bu sayede daha çok kazanıyor. Hatta ünlü fenomen Ala Tokel’in Youtube programına katılmıştı. Bu programda yayınladığı bazı instagram hikayeleri  sonrası ne kadar paralar kazandığını açıkladı.

15 Saniyelik Video 150 Bin Lira

Ciğerci yaptığı açıklama ile uzun süredir bu sektörün içerisinde olduğunu söyledi. Böylelikle küçük işletmelere yardımı olduğundan bahsetti. Yaptığı açıklamalarda 15 saniyelik instagram videosu için 40 bin lira ile 150 bin lira arasında bir ücret aldığını belirtti. Hatta eskisi kadar instagram ile reklam yayını yapmadığını belirten fenomen aldığı ücretin reklam ürününe göre değiştiğini de söyledi. Butik reklamlarından ve takıcılarıdan az aldığını açıklayan Selin markaya gören değişen ücretlerden bahsetti. Kendi işinin patronu olduğunu, böylelikle esnaf olarak ilerlediğini söyleyecen Ciğerci halime şükürler olsun dedi. Reklamları aynı güne topladığını söyleyen güzel fenomen kılık değiştirmenin, saçını toplamanın zorluğundan da bahsetti.

Vergi Rekortmeniyim 500 Bin Lira Aldığımda Oluyor

Katıldığı Youtube programında yaptığı açıklamalar sonrası instagram ile yorumlar alan Selin Ciğerci aynı zamanda bu yorumlara yanıtlar veriyor. Takipçilerinden biri yaptığı yorumla kendisine Vergi Müfettişlerini göreve bekliyoruz dedi. Bu yorum üzerine kendisine yanıt veren ünlü fenomen Vergi rekortmeniyim dedi. Bu hikayeler ile bazen 500 bin lira aldığımda oluyor dedi. Aynı zamanda verdiği konserler ile ücretlerini 50 bin lira olarak gösteren sanatçıları etiketlemesini takipçisinden istedi.

Yorum yapın