Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi

Azeri asıllı olan, güzelliği ve performansı ile rol aldığı yapıtlarda kendisine hayran bırakan Nesrin Cavadzade boy kilo sevgilisi çok sık aranılan hususlardan biridir.

Sinema ve dizilerin güzel oyuncusu Nesrin Cavadzade 1,63 cm boyundadır. Boyuna oranla kilosu 47 kilogramdır. Bir dönem kiloları ile sosyal medyada sorgulanan güzel oyuncu kilo vermiştir. Bu sebeple hayranları Nesrin Cavadzade nasıl kilo verdi sorularına yanıtlar aramaktadır. Başarılı sanatçı ketonojik diyetle zayıfladığını açıklamıştır. Ekranlarda parlayan yıldız fiziki olarak merak edilmektedir. Güzel oyuncu kardeş ülke Azerbaycan başkenti Bakü’de dünyaya gözlerini açmıştır. 30 Temmuz 1982 tarihinde doğan cavadzade 41 yaşındadır.

Nesrin Cavadzade Kimdir?

Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi
Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi

41 yaşındaki güzel oyuncu Azerbaycan’da dünyaya gelmiştir. Rolleri ile merak konusu olan başarılı sanatçı kimdir herkesin meraklı soruları arasındadır. Oyunculuğa adımını Şahika Tekand studio’da aldığı iki yıllık eğitim ile attı. İyi derecede Türkçe bilen Cavadzade aynı zamanda Rusça, İngilizce ve Fransızca bilen çok dilli ünlülerden biridir. Üniversite eğitimi sonrası;

  • Yersiz Yurtsuz dizisi
  • Dilberin Sekiz Günü filmi
  • Acı filmi
  • Samanyolu Dizisi
  • Al Yazmalım Dizisi
  • Güzel Günler Göreceğiz
  • Yangın Var filmi
  • Ağır Roman Yeni Dünya
  • Küçük Ağa Dizisi
Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi
Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi

Gibi dizi ve sinemalarda roller aldı. Oynadığı film ve diziler ile başarılı olan güzel oyuncunun aynı zamanda birçok ödülü bulunuyor.

Nesrin Cavadzade Saç Rengi Ne Renk?

Ekranlarda muhteşem bir güzellik sunan başarılı sanatçının saç rengi bir diğer merak edilen husustur. Bu anlamda birçok kişi Nesrin Cavadzade nin saç rengi ne renk diye arama yapmaktadır. Ancak oyuncu yaptığı açıklamada saç renginin orijinal olduğu ve boya bulunmadığı yönündedir. Koyu kahverengi saçlarına sadece kaşlarına hafif bir tonla boya eşlik ettiğini belirtmektedir.

Cavadzade Ne Yiyor?

Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi
Nesrin Cavadzade Boy Kilo Sevgilisi

Sürekli zayıflığı ile kilosunu koruyan başarılı sanatçı diyetine dikkat edenlerden. Bu anlamda hayranlarının merak ettiği hususlardan biri de Nesrin Cavadzade ne yiyor sorusudur. Oyuncu bu konuda yaptığı açıklama ile gündem olmuştur. Kendisine yöneltilen sorularda zeytinyağlı yemekleri tercih ettiğini belirtmektedir. Bunun yanında ağırlıklı olarak deniz ürünlerini tüketmektedir. Bu aşamada 3-4 kez balık tükettiğini açıklayan Cavadzade fiziki olarak görünümü koruyan ünlülerdendir.

Nesrin Cavadzade Sevgilisi Kim?

Hayranlarının merak ettiği hususların başında ise Nesrin Cavadzade sevgilisi gelmektedir. Rol aldığı Yasak Elma dizisi ile ününe ün katan başarılı sanatçı Gökhan Alkan ile evlilik hazırlıkları içerisindeydi. Kendisinden 4 yaş küçük olan Alkan ile iki yıllık birliktelik sonrası ayrılan Cavadzade’nin gönlü bugünlerde boş duruyor. Gökhan Alkan ile neden ayrıldıkları ise bir sır gibi kaldı. Ancak ikilinin anlaşmakta zorluk çektiği ve mutlu olmadıklarından dolayı ayrıldıkları biliniyor.

Yorum yapın