RRaenee Kimdir? Mert Yılmaz Kimdir?

Twitch ile Türkiye’nin çok takip edilen yayıncılarından olan aynı zamanda çok sevilen Mert Yılmaz RRaenee kimdir? Gerçek adı nedir? Bazı kişilerin Mert “RRaenee” Yılmaz olarak sorguladıkları sevilen yayınca kaç yaşında? Nasıl yayıncı oldu? İçeriğimizde yer almaktadır.

Mert Yılmaz Kimdir? RRaenee Mert Yılmaz Kimdir?

RRaenee ile tanınan yayınca Mert Yılmaz 8 Temmuz 1998 tarihinde doğmuştur. Aslen Kızılcahamam’lı olan Mert’in iki kardeşi vardır. Yayınları ile birlikte çok sevilmiştir. Böylelikle RRaenee Mert 25 yaşındadır. ODTÜ Geliştirme Vakfına bağlı olarak Anaokulu, İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitimini burada almıştır. Son olarak RRaenee sevgilisi yok olduğu bilinmektedir. Ankara’da ikamet eden Mert Yılmaz’ın asıl mesleği inşaat işi olarak bilinmektedir. Bu sebeple özel hayatı da araştırılır olmuştur. RRaenee kilosu ve boyu özellikle sorgulanan hususlardan olur. RRanee Mert Yılmaz boyu 1,74 cm civarlarındadır. Kilosu ise bilinmiyor. Ancak Yengeç burcundandır.

TOBB Ekonomi ve teknoloji Üniversitesinde eğitim görmüştür. İşletme okuyan Mert Yılmaz aynı zamanda Battal isimli kedisi ile anılmaktadır. Öyle ki kedisini her fırsatta çok sevdiğini dile getirmektedir.

RRaenee Kimdir? Mert Yılmaz Kimdir?
RRaenee Kimdir? Mert Yılmaz Kimdir?

Beyaz rengi çok seven RRaenee koyu bir Beşiktaş taraftarı olmasının yanında favori dizisi de geçmiş dönemlerde Spartacus olmuştur.

RReanee Kimdir? Gerçek ismi Nedir?

Mert Yılmaz yayıncılığa adımını atmaya karar verdiğinde bunu ailesine danışarak sürdürmüştür. Adı Mert Yılmaz olmasına karşın Twitch ismi rastgele oluşmuştur. Oyun olarak Mount & Blade ile Warband en sevdikleridir. Getting Over oyunundan ise nefret eder. Oyun başında en fazla zamanını harcadığı oyun Mountain & Blade olmuştur.

RRaenee Kimdir? Mert Yılmaz Kimdir?
RRaenee Kimdir? Mert Yılmaz Kimdir?

Youtube ile yaklaşık 434 bin üyeye oluşan Mert Yılmaz aynı zamanda yayınlarını twitch ile birlikte yapmaktadır. Takipçileri ekranlarda RReanee olarak ismini görmesi nedeniyle RReanee kimdir sorguları yapmaktadır. Hatta gerçek ismi nedir arayışındadırlar. Gerçek ismi Mert Yılmaz olan fenomenin bu ismi sıra dışı harflerle meydana gelmiştir. Bu sebeple bir anlamı yoktur. İnstagram hesabında ise 352 bin takipçisi bulunan RReanee Mert Yılmaz halen kim olduğu araştırılan kişilerdendir.

Oyun severlerin yakından takip ettiği ve hayranı olduğu RRaenee kimdir? Fenomen Ankara Kızılcahamam’lıdır. Ankara’da ikamet etmektedir. Twitch ile Youbute kanalından yaptığı yayınlar ile bilinmektedir.

Yorum yapın