Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?

Çektiği makyaj video ve vlogları ile sosyal medyada yer edinen Danla Bilic kimdir? Asıl adı Neslihan Damla Aktepe olan ünlü fenomen 5 Ekim 1994 doğumludur. Kütahyalı’dır.

Sosyal Medya ile fenomen olan isimlerden olması çok takip edilmesine neden olan ünlülerden olmaktadır. Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü, Lisans eğitimi alan Danla Bilic kimdir? Merak edilir. Asıl adı Neslihan Damla Aktepe’dir. Danla Bilic 29 yaşındadır. Twitter paylaşımları ile dikkatleri üzerine çeken fenomen daha sonra Youtube ile kendisini gösterdi. Kanalında kısa sürede patlama yaşayan fenomen önemli bir takip yakaladı. Artan abone ile vlog türü videoların altına imzasını attı. Ünlenmesinin ardından şarkıcı, manken ve diğer ünlü kişilerle ortak yayınlar yaptı. Böylelikle birçok televizyon kanalında da programlara katıldı.

Danla Bilic 1,65 boyundadır. Kilosu ise son olarak 60 kg’dır. Takipçileri en çok Danla Bilic sevgilisi kim olarak meraktadır. Fenomenin en son Kubilay Aka ile ilişki yaşadığı biliniyor. Ancak bu ilişkinin kısa sürdüğü ve ayrıldıkları bilinmektedir. Danla Bilic’in birde Ece isminde kardeşi bulunmaktadır. Üvey kardeşi olan Ece Kırtanır babasının diğer evliliğinden dünyaya gelmiştir. Danla Bilic estetik yaptırdıktan sonra görünümü Ece’ye benziyor olması nedeniyle gündem olmuştur.

Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?
Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?

Youtube yayınları ve diğer davranışları ile birlikte çok eleştiri alan fenomen bu yayınları nedeniyle hukuki olarak davalarla karşılaştı. 2016 yılında açmış olduğu Youtube kanalında en çok izlenilen videosu tanınmasını sağladı. Yeditepe Üniversitesi % 50 Burslu Kız Makyaj videosu çok izleme aldı. Aradan geçen bir yılın sonunda twitter ve youtube ile önemli bir takipçi sayısına ulaştı.

Danla Bilic Nasıl Ünlü Oldu?

Asıl adı Neslihan Damla Aktepe olan Danla Bilic’in en çok ünlü olmasında ünlüler ile iletişime geçmesi olmuştur. Futbolcu Alper Potuk, Nadir Çiftçi, Emre Çolak, Leonard Kweuke ve Thibaut Courtois ile direk iletişim kurdu. Hatta bu futbolcuları kandırma girişimi bulunuyordu. Send me number ile mesajlar gönderen güzel fenomen futbolculardan aldıkları yanıtları twitter’da yayımladı. Bu durum bir çok medya kuruluşunun dikkatini çekerken yapılan haberler ile popüler oldu.

Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?
Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?

Neden Danla Bilic İsmini Kullanıyor?

Adı farklı olmasına karşın takipçileri neden Danla Bilic ismini kullandığını merak etmektedir. Çok inandırıcı olmasa da ismini interneti ile yanlış yazdığından dolayı Danla koyduğu bilinmektedir. Bilic ise dünyaca ünlü, aynı zamanda Beşiktaş’ın eski teknik direktörü olan Slaven Bilic hayranı olduğu için soyadını seçtiği yönünde bir açıklaması bulunmaktadır.

Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?
Danla Bilic, Neslihan Damla Aktepe Kimdir?

Yayınlarında bazen titrediği görülen fenomenin bu durumu merak edilmektedir. Bu sebeple araştırmalar Danla Bilic neden titriyor olarak yapılır. Bu aşamada ünlü fenomen bu duruma şöyle açıklık getiriyor. Anksiyietesi olduğunu, kullandığı ilaçların ağır olduğu, bu yüzden zaman zaman ellerinde titremeler yaşadığı yönünde olmaktadır.

Yorum yapın