Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar Listesi

Alınan taşıt kredilerinin geri ödemesi yapılmaması nedeniyle Ziraat Bankasından satılık 2. el araçlar ilginizi çekecek özelliklere sahip. Zira yüksek modelleri kadar uygun fiyat şartlarına sahip Ziraat Bankasından satılık 2. El araçlar sürekli takip edilmektedir.

Bankadan alınan finansal destek ile temin edilen, ancak geri ödemesi sağlanmayan taşıtlar bulunmaktadır. Gerçek ve tüzel kişilikler taşıt kredisi ile araç alırken bu araçlar bankalar tarafından ipotek altına alınmaktadır. Böylelikle Ziraat Bankasından satılık 2. El araçlar listesi oluşur.

Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar Nasıl Alınır?

Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar Listesi
Ziraat Bankasından Satılık 2. El Araçlar Listesi

Dönem dönem yenilenen araçlar satışa konu edildikten sonra yeni alıcısına teslim edilmektedir. Ziraatten satılık araçlar ihale yöntemi ile yeni alıcısının olmaktadır. Banka bu anlamda internet sitesinden araç listesi yayınlarken özellikleri ve araç durumunu gösterir eksper raporlarını da müşterilerine sunmaktadır. Bu aşamada aracı almak isteyenler öncelikli olarak bir Ziraat Bankası şubesine gitmektedir. Ziraat Bankasından satılık araçlar ve diğer gayrimenkulleri alabilmeniz için atmanız gereken adımlar kısaca şu şekildedir;

 • Ziraat Bankası şubesine giderek almak istediğiniz araç için sözleşme imzalayın
 • Sözleşme ile aracın muhammen bedelini bankaya yatırın
 • Bankadan size kullanıcı adı (TC) ve şifre verilmektedir.
 • Almış olduğunuz şifre ile Ziraat Bankası araç satış sistemine giriş yapın.
 • Sözleşme imzaladığınız araç için fiyat teklifi verin
 • İhale sürecini takip edin.
 • İhale sonrası en yüksek fiyatı siz vermişseniz aracın yeni sahibi siz olmuş olursunuz.

Ziraat Bankasından satılık 2. El araçlar listesi internette sürekli yenilenmektedir. Araçlar içerisinde otomobil, kamyon, otobüs ve diğer araçlar bulunabilir. Hatta traktör dahi satılabilmektedir. Güncel olarak Ziraat Bankası satılık araçlar listesi inceledikten sonra size uygun bir araç olması halinde alım işlemini başlatabilirsiniz.

Ziraat Bankasından Satılık Araçlar Listesi

Ziraat’ten satılık araçlar önceden yerinde incelenebilmektedir. Ancak ilgili şube ve ilgili personel ile iletişime geçmekte fayda bulunmaktadır. Bu iletişim ile aracın olduğu yere giderek inceleme fırsatı bulabiliyorsunuz. Bu aşamada kişilerin merak ettiği hususlardan biri muhammen bedel ödenmesine rağmen aracı alamayan kişilerin geri alıp alamadığıdır. İhaleye girmenize rağmen aracı başka biri alması halinde yatırmış olduğunuz muhammen ücret iadesi yapılmaktadır. Ancak ihaleyi siz almanıza rağmen aracı satın almaktan imtina ederseniz bu aşamada muhammen bedel bankaya gelir olarak irad edilmektedir.

Ziraat Bankası araç ve gayrimenkul satışlarında ihaleye katılım için sözleşmeler imzalanmaktadır. Bu anlamda banka internet sitesi ile satış konusunda ayrıntılı olarak doküman bulundurmaktadır. Örnek olarak güncel ziraatten satılan araç listesi ve fiyatları şu şekildedir. Ancak bu liste sürekli değişim göstermektedir.

 • 2013 Ford Transit Connect 145 Bin TL
 • 2014 Ford Transit 299 Bin TL
 • 2014 Ford Transit 240 Bin TL
 • 2014 Ford Transit 299 Bin TL
 • 2014 Ford Transit 245 Bin TL

Ziraat satılık araçlar şirketlerden alınan araçlar ile tek tip olabilmektedir. Şirketlerin elindeki araçların alımı aynı model ve sınıfta olurken aracın durumuna göre farklı bedeller belirlenmektedir.

Yorum yapın