PMAKTIF Giremiyorum – PM AKTIF Bayi Koduyla Giriş

Sigara Satış noktaları için özel olarak uyarlanan bir uygulama sektöre yön verirken özellikle PMAKTIF giremiyorum sorunları yaşayan üyeler bulunmaktadır. Kullanıcıların yaşadığı sorunlardan biri olan bu husus sonrası uygulamaya neden bağlanılamadığı araştırılmaktadır.

PMAKTIF nedir?

Pmaktif uygulaması Philip Morris tarafından yürürlüğe konulmuştur. Bu anlamda bağlı bulunan sigaraların siparişinin verilmesi, alınması ve diğer hususların hızlı olarak uygulanması için elverişli bir uygulama haline getirilmiştir. Şubat 2019 tarihinden itibaren kullanılmaktadır. Philip Morris kelimelerinin baş harfleri ile uygulamadın bütünleşmesi ile pmaktif olarak bilinir. Finans açısından önemli bir sektörün parçası olan uygulama çok tercih edilmektedir.

PMAKTIF Giremiyorum – PM AKTIF Bayi Koduyla Giriş
PMAKTIF Giremiyorum – PM AKTIF Bayi Koduyla Giriş

PMAKTIF İndir

Uygulaması olmasına karşın internet üzerinden giriş yapılabilen bir programa sahip olması kullanıcıların pmaktif giriş yap sorgusu yapmasına neden olmaktadır. Zira buradan kullanıcıların yapabileceği bir çok özellikten bahsetmek mümkündür. Bu aşamada kullanıcılar öncelikle uygulamayı yüklemek için pmaktif indir araması yapmaktadır.

PMAKTIF girişi için üç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler;

  • Telefon Numarası
  • Müşteri Kodu
  • VKN ile Giriş

İle olmaktadır. Philip Morris International Managemen SA tarafından müşterilerinin hızlı sipariş vermesi ve diğer hizmetlerin alınması için oluşturulmuş PMAKTIF uygulaması bir android uygulamasıdır. Şubat 2019 tarihinde yayımlanan uygulama buradan indirilebilir.

PMAKTIF Giremiyorum – PM AKTIF Bayi Koduyla Giriş
PMAKTIF Giremiyorum – PM AKTIF Bayi Koduyla Giriş

PMAKTIF Sipariş – Fiyat Listesi

Pmaktif sipariş ile sigara ve diğer tütün ürünlerinin siparişi verilebilmektedir. Bu siparişler ise Philap Morris bünyesinde olan tütün ürünleri için geçerlidir. Uygulama sayfasından programı indirdikten sonra pmaktif yükle ile devam edilebilir. Aynı zamanda pmaktif.com sayfasından giriş yapılabilen bir uygulama olmaktadır.

PMAKTIF android işlemcili telefonlar tarafından indirilebilmektedir. Uygulamayı açtıktan sonra üyeler pmaktif fiyat listesi üzerinden sipariş vereceği ürünlerin fiyatlarını inceleme imkanlarına sahiptir.

Yorum yapın