Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum? 3 Yöntem

Eşiniz ve sevgiliniz başta olmak üzere başkasının sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl okurum sorgusu yapıyorsanız ayrıntılar içeriğimizde yer alıyor.

Teknolojinin nimetlerinden faydalanırken kişisel hayatın özgürlükleri de kısıtlanıyor. Bu aşamada yasal mevzuatlar olmasına karşın beklentiler ile başkasının whatsapp mesajları okuma isteklerimizden biri oluyor. Bunun nedeni ise özellikle sevgilinin neler yazdığı, kiminle mesajlaştığı gibi hususlar. Başkasının mesajlarını okuyabilmeniz için birkaç yol bulunuyor. Ancak bu durum yasalar gereği sizlerde sorun oluşturabilir.

Başkasının telefonundaki mesaj ve diğer görüşmeler için casus yazılımlar kullanmak yasal değildir. Ancak bu tür programların bir şekilde internetten elde edildiği, satın alındığı bilinmektedir. Bu sayede kişinin SMS ile birlikte arama kayıtlarına dahi ulaşılabilmektedir. Bu yazılımlar daha çok kişinin çocuklarını takip ve kontrol amaçlı olarak kullanması için kendi adına kayıtlı telefon numaralarına ulaşım için kullanılmaktadır. Bu hizmeti alanlar abone olurken uygulama takip etmek istediğiniz telefona da yüklenmek zorunda kalınıyor. Bu durum ise beraberinde açıklar getirebiliyor.

Okunmalı  Whatshapp Yeni Özellik Duyuruldu Aynı Anda 32 Kişi Görüşme İmkanı Geldi

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?
Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?

QR Kodu İle Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okuma

Başkasının whatsapp görüşmelerini okumanın en kolay yolu QR kodu ile birlikte pc den giriş yapmaktır. Web Whatsapp uygulamasına giriş yaptıktan sonra telefon sahibi uygulamadan çıkış sağlamadan buradan her türlü mesaj, görüntü ve videolar görülebilmektedir. QR kodu ile web whatsapp bağlantısı şu şekilde yapılmaktadır.

 • Uygulamayı açın
 • Sağ üstte üç noktaya tıklayın
 • Bağlı cihazlar menüsünü seçin
 • Cihaz bağla menüsü ile devam edin
 • Mobil veri kullan menüsü çıkarsa buna tıklayın
 • Bilgisayarınızın internet arama çubuğundan web whatsapp sayfasını açın, ya da uygulama yüklüyse uygulamayı açın
 • Buradaki QR kodunu telefonunuzun kamerasına okutun

Bu adımlar sayesinde kişinin whatsapp görüşmelerini inceleyebilirsiniz. Ancak inceleme yapabilmeniz için bu kişinin telefonu ile giriş yapılması gerekmektedir.

Başkasının Mesajlarını Okuma

Bir başka birinin telefonundaki mesajlara ulaşmak mümkündür. Ancak bu mesajları telefon sahibinden sonra okumak gerekir. Zira önce okumanız halinde yakalanmanız çok büyük muhtemeldir. Web Whatsapp dışında başkasının mesajlarını okuyabilmeniz için başlıca yollar şunlardır;

 • QR kod ile giriş yaparak
 • Google drive sayesinde
 • Casus yazılım ve programlar sayesinde

Okunmalı Instagram Sakin Mod Nasıl Kapatılır? Ne İşe Yarar?

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?
Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okurum?

Ücretsiz whatsapp casus yazılımı

Uygulama ve programların kullanılmasının bedeli maddi olarak yüksektir. Bu sebeple kişiler ücretsiz olarak casus yazılımları aramaktadır. İnternet üzerinde bu anlamda birden fazla uygulamadan bahsetmek mümkündür. Ancak bu uygulamaların kullanılabilmesi için takip etmek istediğiniz telefona da uygulamanın yüklenmesi gerekmektedir. Bu kısım zorlu süreç oluşturabilir.

Takip etmek istediğiniz telefona yazılımı yükledikten sonra kendi telefonunuza da yükleyerek birbiri ile entegre edilmesi gerekmektedir. Bu sayede başkasının telefonunu takip etme imkanı sağlanabilir. Bu takip alınan programın özelliklerine göre değişebilmektedir. Bu sayede başkasının mesajları okuma dahil yapabileceğiniz hususlar başlıca şunladır;

 • SMS takibi
 • Web whatsapp takibi
 • Google haritalar ile bulunduğu yer rota takibi

Whatsapp’ta Casus olduğunu Nasıl Anlarım?

Casus uygulamalar ile bunu anlamanız mümkün değildir. Zira bu uygulamalar telefonlarda gizlenmektedir. Ancak web whatsapp yani QR kodu ile bağlantı kurulması halinde telefona girdikten sonra bağlı cihazlar görülebilmektedir. Bu cihazları siz bağlamadıysanız doğal olarak mesajlarınızın okunduğunu anlayabilirsiniz. Bağlı cihazın üzerine tıkladıktan sonra çıkış yaparak sizlerin takip edilmesini önleyebilirsiniz.

Başkasının yani sevgilimin whatsapp mesajlarını nasıl okurum sorusunun yanıtı aslında sevdiğinize güvenmekten geçer. Bu anlamda güveniniz bulunmadığı zamanlarda okuma ihtiyacı duyabilirsiniz. Ancak bu durumda yasal yaptırımları göz önüne almanız gerekir.

Yorum yapın