Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?

Türk televizyon dizilerine adını altın harflerle yazdıran Bihter’in yeni yüzü Farah Zeynep Abdullah yeni sevgilisi herkesi meraklandıran hususlardan biri oldu. Sanatçının yeni sevgilisi ünlü bir isim…

Bir döneme damga vuran ve herkesin ilgiyle izlediği Aşkı Memnu Dizisinin sinema versiyonu çekiliyor. Sinema versiyonun da ise en önemli karakterlerden Bihter’i Farah Zeynep Abdullah canlandırıyor. Sinema filmi büyük ilgi ile beklenirken oyuncunun özel hayatı da izleyicilerin radarında. Zira Farah Zeynep Abdullah yeni sevgilisi ortaya çıktı. Ünlü bir komedyen olan yeni sevgilisi ile gözlerden uzak aşk yaşadıkları iddia edilen çift henüz bir açıklama yapmış değil.

Farah Zeynep Abdullah’ın Yeni Aşkı Komedyen

Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?

Dizi olarak geçtiğimiz yıllarda büyük beğeni alan Aşkı Memnu film uyarlaması ile beyaz perdeye gelecek. Bu anlamda en çok merak edilen karakter doğal olarak Bihter olacak. Böylelikle Bihter’e hayat verecek olan Farah Zeynep Abdullah’ın performansı da merak konusu. Ancak son zamanlarda özel hayatı ile gündem olmaya devam eden ünlü sanatçı yeni aşkıyla gündem oldu.

Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?
Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?

Birsen Altuntaş’ın haberine göre Farah Zeynep Abdullah yeni sevgilisi komedyen Yavuz Günal. Habere göre çift aşklarını gözlerden ırakta yaşıyor. Komedyen Yavuz Günal’ın ismi geçtiğimiz günlerde Umut Evirgen ile anılıyordu.

Özelikle Öyle Bir Geçer Zamanki dizisindeki performansı ile izleyicinin kafasında yer edinen Farah Zeynep Abdullah birçok dizi ve sinemada rol aldı. Hatta Bergen rolü ile herkesin ilgisini bir kez daha çekmişti. Kurt Seyit, Şura, Masumlar Apartmanı gibi yapıtlarda rol alan ünlü oyuncu yine bir dönem komedyen olan Doğu Demirkol ile aşk yaşamıştı.

Açık mikrofon ile kendisini tanıtan Yavuz Günal son olarak BKM Mutfak’ta yaptığı stand Up gösterisi ile gündem olmuştu. Burada yaptığı gösteri ile herkesi güldüren komedyen tüm Türkiye tarafından tanındı. Daha sonra üç kişi ile yola çıktığı KALT’ı kuran komedyenle beraber hareket eden onlarca kişi bulunuyor. Sahneye çıktığı ilk anlarda izleyenlerin izlemeyen kişilere tanıtırken “yavuz diye bi çocuk var” demesi onun bu isimle gösteri yapmasına neden olmuştu.

Yorum yapın