Selen Görgüzel Kimdir?

Magazin haberlerine ve sosyal medyaya yansıyan düzenli olarak Hamdi’yi düzenli olarak atlattım açıklaması ilee gündem olan Selen Görgüzel kimdir? Nerelidir? Kimin Eşidir? İçeriğimizde yer almaktadır.

Son zamanlarda medyayı boşanacaklarına dair haberler ile meşgul eden Selen Görgüzel kimdir? Özellikle Hamdi’yi düzenli olarak aldattım açıklaması ile magazin haberlerinde gündem olan Selen Görgüzel’in eşi kim çok merak edildi. Yönetmen Hamdi Alkan ile 2014 yılında nikah masasına oturan Görgüzel oyuncu ve şarkıcıdır. 9 Şubat 1979 yılında İstanbul’da doğmuştur. Selen Görgüzel Kaç Yaşında? Merak edilir. Böylelikle Görgüzel 44 yaşındadır. Okan Bayülgen’in programı Televizyon Çocuğu kamera arkasında lise yıllarında çalışan Görgüzel, İstanbul 50. Yıl Tahran Lisesi’nde eğitim görmüştür. Mağazin haberlerinin ardından Selen Görgüzel Ne İş Yapar? Kimdir aramaları yapılmaktadır. Kendisi oyuncu ve şarkıcıdır.

Selen Görgüzel Kimdir Kimin Eşi?

Görgüzel ilk evliliğini henüz 18 yaşındayken yapmıştır. 2003 yılında bu eşinden ayrılmıştır ve ilk evliliğinden İlknaz isimli bir kızı bulunmaktadır. Haberlere yansıyan “düzenli olarak aldattım” cümlesi sonrası Selen Görgüzel kimin eşi? Araştırmaları yapılmıştır. Görgüzel ünlü yönetmen Hamdi Alkan’nın eşidir. Ve halen evlidir.

Selen Görgüzel Kimdir?
Selen Görgüzel Kimdir?

Ekranlardaki kariyerine Zirvedeki Sesler sunuculu ile başlamıştır. 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü öğrencileri tarafından hazırlanan program ile kendi ismini duyurmuştur. Sonrasında ise birçok dizide rol almıştır. Mahallenin Muhtarları ve Avrupa yakası bunlardan ikisidir. Diğerleri ise Belalı baldız Deli Dumrul, Emanet, Oğlum İçin, Park Narkoterör, Tılsım Odası, Doktorlar ve Kurtlar Vadisi olmuştur.

Selen Görgüzel Kimdir Ne İş Yapar?

Selen Görgüzel eşi Hamdi Alkan’nın yönetmeni olduğu O Hayat Benim dizisinde Cevriye karakterine hayat vermiştir. Böylelikle Türkiye’de büyük bir kitle onu tanımıştır. Daha sonra ise 2017 yılında Türk Malı dizisinde rol almıştır.

Selen Görgüzel Kimdir?
Selen Görgüzel Kimdir?

Hamdi’yi düzenli olarak aldattım açıklaması sonrası tepki gören Selen Görgüzel bu konu hakkında yen açıklamalar yapmak zorunda kaldı. Açıklamasının her zamanki gibi yanlış anlaşıldığını dile getiren Görgüzel, ben örf adetlere bağlı biriyim. Öyle bir şey yapmam mümkün değil dedi. Zira bu cümleyi espri olsun diye kullandığını da sözlerine ekledi. Magazin haberlerini süsleyen Selen Görgüzel Kimdir Nerelidir? merak edilmektedir.

Yorum yapın