Yaşar Alptekin’in Görücü Usulü Evlendiği Nadire Tunca Kimdir?

Uzun süre ekranlarda yer almamasına karşın sosyal medya ile internette çok aranılan hususlardan biri Yaşar Alptekin’in görücü usulü evlendiği Nadire Tunca kimdir olmaktadır. Konuya ilişkin ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Nilgün Altınyay ile 21 yıl aradan sonra tekrar evlenen Yaşar Alptekin eşini üç yıl önce kanser hastalığı nedeniyle kaybetti. 1,5 yıl önce görücü usulüyle tanıştığı Nadire Tunca ile evlenen Yaşar Alptekin yine herkesi meraklandırdı. Uzun süre ekranlarda görülmeyen başarılı sanatçı mütevazi bir hayat sürüyordu.

Nadire Tunca Kimdir?

Eşini kaybettikten sonra Nadire Tunca ile yeniden evlenen Yaşar Alptekin sade ve mütevazi bir nikah ile dünya evine girdi. Bu anları ise sosyal medya hesabından paylaştı. Yeni eşi Nadire Tunca ile nikahtan fotoğraf kareleri paylaşan sanatçıya beğeni ve tebrik mesajları yağdı. Böylelikle evlendiği kişi Nadire Tunca kimdir sorguları yapılmaya başlandı.

Gözlerden uzak sade bir hayat yaşamayı tercih eden Yaşar Alptekin’in yeni eşi hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Zira başarılı sanatçı bu konuda da henüz bir açıklama yapmadı. Ancak görücü usulü ile tanıştığı bilinmektedir. Tanışmasından itibaren yaklaşık 1,5 yıllık zaman geçen Nadire Tunca ve Yaşar Alptekin ikilisi dünya evine girdi. Bu anlamda kısa bir açıklama yapan başarılı sanatçı; Tesettürlü olduğunu, öyle denk geldiğini belirtti. Ayrıca müstakbel eşinden edepli ve söz kesmeyen olarak övgüler sıraladı. Sosyal medya hesabındaki fotoğraflar ilgi gören ikili çok mutlu görünüyordu.

Yorum yapın