Kendi Düşen Ağlamaz Alize’si Eylül Tumbar Kimdir?

TRT ekranlarına Kendi Düşen Ağlamaz dizisiyle başrolde gelen Alize karakterine hayat veren Eylül Tumbar kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi ve sosyal medya hesapları merak edilen başlıca hususlar.

Biz Kimden kaçıyoruz dizisindeki başarılı performansı ile Aslı karakteriyle izleyicisiyle buluşan Eylül Tumbar son olarak TRT ekranlarına Kendi Düşen Ağlamaz ile geliyor. Anne: Biz kimden kaçıyoruz filmi ile gündem olan oyuncunun özellikle hayatı ve biyografisi merak ediliyor.

Eylül Tumban Kimdir? Kaç Yaşında

Melisa Sözen ile başrol oynayan başarılı oyuncu Alize karakteri ile TRT ekranlarına geliyor. Yine başrolde kendisine yer bulan oyuncu 2002 doğumlu. Bu nedenle Eylül Tumbar 21 yaşında. Aslen izmir’li olan oyuncu eğitimini de bu şehirde aldı. Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya bölümü eğitimi aldı. Biz kimden kaçıyorduk anne dizisi ile ünlenen oyuncunun yeni dizisi şimdiden merak konusu oldu.

Eylül Tumbar Kimdir?
Eylül Tumbar Kimdir?

TRT Ekranlarıyla İzleyicisiyle Buluşuyor

Netflix ile dijital ekranlarda izlenen dizisi sonrası TRT1 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak oyuncu başarılı adımlarını sürdürüyor. Ceyda dış görünümü ile Ceyda Kasabalı’ya benzetiliyor. Herkesin tatil için can attığı Çeşme’de yaşayan başarılı oyuncu aynı zamanda fiziği ve güzelliği ile herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Kendi Düşen Ağlamaz Oyuncuları ve Konusu

TRT 1 Ekranlarında yayınlanacak olan Kendi Düşen Ağlamaz dizisinde Eylül Tumbar ile birlikte oynayan oyuncular arasında Hakan Yılmaz, Selen Soyder, Enes Koçak, Berat Yenilmez, Hivda Zizan Alp, Yonca Şahinbaş gibi başarılı sanatçılar bulunuyor. Kendi Düşen Ağlamaz konusu ise merak edilen diğer bir unsur. Alizenin annesinin ölümü sonrası babası tekrar evlenmek ister. Bu evliliğe engel olmak isteyen Alize ve ailesinin başına gelenleri konu alan dizi bir hayli eğlenceli olacak.

Eylül Tumbar Kimdir?
Eylül Tumbar Kimdir?

Eylül Tumbar kimdir? Sorgusu özellikle yeni dizisinin ekrana gelmesi ile daha çok yoğunlaştı. Bu anlamda başarısından söz ettiren oyuncunun dizideki performansı merak konusu oluyor.

Yorum yapın