Duygu Köseoğlu Kimdir? Nereli? Sevgilisi Kim?

Sosyal medyanın ünlülerinden olan ve youtube ile iki milyondan fazla takipçiye ulaşan Duygu Köseoğlu kimdir? Renkli kişiliği ile takipçi sayısını artıran videoları eğlenceli bulunan Duygu Köseoğlu hayatı ve biyografisi yazımızda yer almaktadır.

Duygu Köseoğlu Kimdir? Nasıl Ünlü oldu?

İstanbul’da dünyaya gözlerini açtığında takvimler 8 Şubat 1994 tarihini gösteriyordu. Halen İstanbul’un atmosferini yaşamaya takip eden ünlü fenomen youtube kanalı ile 2 milyondan fazla takipçi sayısına ulaştı. Özellikle instagram ile içerik üreterek yıldızını parlatan kişilerdendir. İstanbul’da Kandilli Kız Lisesi’nde eğitim gören Köseoğlu sonrasında ise Yıldız Teknik Üniversitesinin yolunu tutmuştur. Burada aldığı eğitim ise Çevre Mühendisliği bölümüdür. Anne ve babasının ayrı yaşadığı Duygu Köseoğlu eğitimini almasına rağmen mühendislik yapmamaktadır.

Önemli bir takipçi ve hayran kitlesine sahip olan Duygu Köseoğlu sevgilisi kimdir yapılan aramaların başında gelmektedir. Geçmiş yıllarda üç yıllık bir süre ile menajeri olan Onur Turgut ile aşk yaşadığı bilinen Köseoğlu bu ilişkisinde psikolojik şiddet görmüştür. Bu sebeple ayrılmıştır. Hatta ekonomik olarak gördüğü şiddetten bahsetmektedir. Bu baskıları ve şiddeti ile Duygu’nun Onur Turgut hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı da bilinmektedir.

 

İnternette Oyun

Duygu Köseoğlu Kimdir?
Duygu Köseoğlu Kimdir?

lar Oynayarak Para Kazandı?

Dijital ortamlarda vakit geçirmeye seven Köseoğlu aynı zamanda internet ile oyunlar oynamayı çok sevmektedir. Zira açıklamaları bu yönde olmuştur. Oyun oynamayı böylelikle fırsata çevirmiştir. Öncelikli olarak Twitch yayıncılığı yapmaya başlamıştır. Halen bu yayınlarını sürdürmektedir. Bunun yanında Youtube ve instagram hesabından yayınlar yapmaya devam etmektedir. Duygu Köseoğlu kazancını oyun oynama ve içerik üreterek yayınlama üzerine kurmuştur.

Henüz çocuk yaşlarda internet ve bilgisayar oyunlarını seven Köseoğlu halen oyunlar oynamaktadır. Bu oyunları oynarken aynı zamanda video yayını yapmaktadır. Bu videolarını herkese izletmek isteyen ünlü fenomen bu muradına ermiştir. Youtube kanalında 2 milyondan fazla takipçisi bulunmaktadır. İnstagram hesabında ise 623 bin takipçisi bulunmaktadır.

Duygu Köseoğlu Kimdir?
Duygu Köseoğlu Kimdir?

Hüzünlü bir aile hikayesi olan Duygu Köseoğlu’nun anne ve babası henüz 7 yaşındayken ayrılmıştır. Ancak annesi ile hayatını devam ettirmiştir. Aynı zamanda babaannesinin ismini alan ünlü fenomen yakın arkadaşını trafik kazasında kaybettikten sonra bir dönem içine kapanmıştır. Duygu Köseoğlu nereli sorguları yapan takipçileri kendisinin İstanbul’da yaşadığını ve buralı olduğunu bilmektedir.

Yorum yapın