Komedyen Yavuz Günal Kimdir? Sevgilisi kim?

Daha çok “yavuz diye bi çocuk var” diye bilinen komedyen Yavuz Günal kimdir? Son zamanlarda Farah Zeynep Abdullah ile aşk yaşadığı iddia edilen Yavuz Günal birçok kişinin merak ettiği isimlerden biri oldu. Kimdir? Yaşı Kaç? Nereli? Merak ettiğiniz hususlar içeriğimizde yer alıyor.

Yavuz Günal 1,85 boyunda ve 77 kilo ağırlığında bir komedyendir. Stand up gösterileri ile kendisini tüm Türkiye’ye tanıtan komedyen uzun süredir açık mikrofonlarda sahnede yer aldı. Gösterisini izleyen kişiler izlemeyenlere Yavuz diye bi çocuk var tanımlamasıyla anlattığı için kendisi de gösterisine aynı adı koymuş. Bu sebeple yaptığı gösterilere “yavuz diye bi çocuk var” ismini koymuştur.

3 Kişilik Serüven KALT, Şimdi Kalabalık Bir Grup Oldu

Yaptığı röportajlarda Yavuz Günal’ın işten kovulmasıyla komedyenlik serüveni başlamış. Öyle ki ünlü komedyen altı kez işten atılmış. Bu durum onun stand up komedyenliğinin önünü açmış. Sanatçının eğitimi de mesleğinden bir hayli uzak. Zira kendisi resim öğretmeni. Fakat tutkusunun peşinden giden kişilerden olmuştur. Özellikle Açık Mikrofon ile ismini duyduğumuz sanatçı sonrasında Erman çağlar, Ozan Akyol ile birlikte KALT’ı kurmuştur. Üç kişilik serüven olan KALT şu anda oldukça kalabalıktır.

Yavuz Günal Kimdir?

Komedyen Yavuz Günal annesinin kızlık soyadını kullanmaktadır. Üç kardeşler ve en büyük kardeş kendisidir. Kardeşlerinin ismi Hilal ile Alperen. Eskişehir Resim Öğretmenliği eğitimini aldıktan sonra İstanbul’a yerleşen Günal çalışmalarını halen burada yürütmektedir.

Yavuz Günal özellikle BKM Mutfak programına katıldı. Burada yaptığı stand up gösterisi herkesi kendisine hayran bıraktı. Böylelikle Türkiye’de kendisini tanımış oldu. Biranda ünlenen Yavuz Günal sevgilisi kim sorguları bu aşamada hayranlarınca yapılmaya başlandı.

Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?
Farah Zeynep Abdullah Yeni Sevgilisi Kim?

Stand Up gösterileri ile herkesi güldürmeyi başaran Yavuz Günal son olarak yeni sevgilisi ile gündem oldu. Birsen Altıntaş komedyenin yeni sevgilisini duyurdu. Yavuz Günal’ın sevgilisinin Farah Zeynep Abdullah olduğu açıklandı. Yapılan haberde gözlerden uzak aşk yaşadıkları dillendirildi. Ancak çiftin bu konuda henüz bir açıklaması bulunmuyor. Farah Zeynep Abdullah yeni sevgilisi Yavuz Günal ile yan yana fotoğrafları dahi yok. Bu haberin ardından herkesin merak ettiği hususlardan biri doğal olarak Yavuz Günal kimdir oldu. Ancak önümüzdeki günlerde çiftin bu konuda açıklama yapması bekleniyor.

Yorum yapın