Demet Özdemir Kimdir? Hayatı, Boyu, Yaşı Kaç?

Gençlik ve aşk dizilerinin güzel oyuncusu Çilek kokusu ve Erkenci Kuş ile ününe ün katan Demet Özdemir kimdir? Herkesin yakından ilgi ile takip ettiği Demet Özdemir Nereli? Gibi bir çok sorunun yanıtı aranmaktadır. Özellikle takipçileri Demet Özdemir boyu kilosu kaç gibi sorular sormaktadır.

Demet Özdemir Kimdir Hayatı?

Ekranların sevilen yüzü, birçok kişi tarafından takip ediliyor. Bu sebeple doğal olarak hayatı, özel hayatı çok merak edilmektedir. Bu anlamda Demet Özdemir kimdir hayatı sorguları yapılmaktadır. Demet  Özdemir 30 yaşındadır. Birçok kimse Demet Özdemir çingene mi sorusu sormaktadır. Bunun nedeni daha çok nereli olduğundan kaynaklanmaktadır. Zira Demet aslen Bulgaristan göçmenidir. Özel hayatı, filmleri, dizileri ile sürekli gündem olan bir sanatçıdır.

Demet Özdemir Koç 26 Şubat 1992 tarihinde dünyaya gelmiştir. Doğum yeri kayıtlarda Kocaeli olarak geçer. Ailesinin en küçük evladıdır. Anne ve babası erken yaşlarda ayrılmıştır. Annesi ve ablası ile yaşamını sürdüren Demet Özdemir boyu 1,70 cm’dir. Son olarak ağırlığı ve kilosu 57 olarak bilinmektedir. Burç severlerin sorguladığı Demet Özdemir burcu ise balıktır.

Demet Özdemir Kimdir?
Demet Özdemir Kimdir?

Ablası ile annesinin yanında büyüyen Özdemir, her fırsatta ablasının kendisi için öneminden bahsetmektedir. Zira ablası sayesinde okuma şansını elde etmiştir. Böylelikle huzurlu bir çocukluk dönemi geçirmiştir.

İlerleyen yaşlar ile dansa ilgi duyan Demet, önce eğitim almıştır. Katıldığı kurslarla dans eğitimi sonrası Efes Kızları içerisinde yer almış ve dans etme olanağı yakalamıştır.

Demet Özdemir öncelikli olarak kariyerine reklamlarda başlamıştır. Sonrasında Mustafa Sandal’ın iki klibinde yer alarak kendisini göstermiştir. Şahika Tekand Studio eğitimleri ile 2013 yılında ilk dizisi Sana bir Sır Vereceğim ile boy göstermiştir.

Demet Özdemir Kimdir?
Demet Özdemir Kimdir?

İlk dizisi ile sektörde kendisine tanınan yeri daha çok sağlamlaştıran Demet Özdemir bir yıl sonra yeniden kameraların arkasına geçti. 2014 yılında Kurt Seyit ve Şura dizisinde oynadı. Bu dizi ile hızını alamayan güzel oyuncu aynı yıl Tut Sözünü sinema filminde oynadı.

Sen Kiminle Dans Ediyorsun filmi ve Erkenci Kuş dizisi ile ününe ün katan Demet Özdemir Koç göstermiş olduğu performansla ilgi odağı oldu. Böylelikle çok takip edilen sanatçılar arasına girdi. Günümüzde ise ekranlara Doğduğun Ev Kaderindir ile gelen güzel oyuncu dizide Zeynep karakterine hayat vermektedir.

Demet Özdemir Kimdir?
Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir Hangi Dizilerde ve Filmlerde Oynadı

Özellikle genç neslin yakından takip ettiği Demet Özdemir dizi ve sinemalarda kameralar arkasına sıklıkla geçmektedir. Sebebi çok takip edilmesi ve beğenilmesidir. Bu anlamda Demet Özdemir hangi dizilerde oynadı, hangi sinemalarda rol aldı sorularının yanıtları şu şekildedir;

  • 2013 Sana Bir Sır Vereceğim
  • 2014 Kurt Seyit ve Sura
  • 2014 Tut Sözünü (Sinema)
  • 2015 Çilek Kokusu
  • 2016 Aşk Yalanı Sever
  • 2017 Sen Kiminle Dans Ediyorsun (Sinema)
  • 2018 Erkenci Kuş
  • 2019 No. 309
  • 2019 Doğduğun Ev Kaderindir

Takipçileri Demet Özdemir nerede ünlü oldu sorusuna yanıt arar. Bu anlamda öncelikli olarak dans dersi alan güzel oyuncu Mustafa Sandal’ın kliplerinde oynadı. 2013 yılında ise Sana Bir Sır Vereceğim dizisi ile kariyerinde ilk kez kameralar karşısında rol aldı. Bu dizi oyuncunun ünlenmesinin yolunu açtı.

Demet Özdemir Kimdir?
Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir Kiminle Evlendi?

Sanat dünyasının yakından tanıdığı Oğuzhan Koç ile uzun süre birliktelik yaşayan Demet Özdemir inişli çıkışlı bir ilişki yaşamıştı. Son olarak ani bir kararla ayrılık haberlerinin çıkmasının ardından Demet Özdemir Oğuzkan Koç’la evlendi. Ünlü sanatçı ile evlenen Özdemir böylelikle koç soyadını da alarak Demet Özdemir Koç oldu. Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir 2022 yılı Ağustos ay’ında dünya evine girdi.

Demet Oğuzhan çifti geçtiğimiz yıl Ağustos ay’ında bir otelde düzenlenen törenle evlendi. Sarıyer’de Six Senses Kocataş Mansions Otelde evlenen çiftin düğününe yaklaşık 600 kişi katıldı. Çıkan haberlerde düğün için otele 4 milyon lira ödediği belirtiliyor. Sevdiklerinin huzurunda sonsuza dek evet diyen ünlü çiftin son zamanlarda çıkan haberlerde ayrılık konusu işleniyor. Bu yüzden Demet Özdemir Oğuzhan Koç evleri nerede sorguları yapılmaktadır. Evlilik sonrası çift Oğuzhan Koç’un Leventte bulunan 50 milyon değerindeki evinde oturmaktadır.

Evlilik ile kısa bir süre sonrası özellikle takipçilerinin merak ettiği husus Demet Özdemir hamile mi oldu? Zira bu soru sürekli sorgulanmaktadır. Ancak güzel oyuncu her fırsatta bebek beklediğine dair çıkan haberleri yalanladı.

1,70 boyundaki güzel oyuncu Özdemir’in son zamanlarda haberlere yansıyan vefat olayları ile sosyal medyada yer aldı. Bu anlamda Demet Özdemir kim öldü sorularına yanıtlar arandı. Oyuncunun anneannesi vefat etmişti. Zira güzel oyuncu bu haberi sosyal medya ile verdi. Demet Özdemir düğün sonrası anneannesi Naziye Yener’in yaşamını yitirdiğini duyurmuştu.

Geçtiğimiz günlerde çene botoksu yaptıran ünlüler arasına giren Demet Özdemir, sert görünümünü yumuşattı. Kare yüzü küçülen oyuncu daha orantılı bir yüz hattına sahip oldu.

Yorum yapın