Burcu Esmersoy’un Evlenme Kararı Aldığı Nazım Akmandil Kimdir? Yaşı Kaç?

Sunucu Burcu Esmersoy ile evlenme kararı alan Nazım Akmandil kimdir? Ne iş yapıyor? İçeriğimizde yer almaktadır.

Nazım Akmandil Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Sunucu Esmersoy’un uzun süredir sevgilisi olduğu Nazım Akmandil ile evlilik kararı alınması sonrasında kim olduğu araştırılan kişilerden biri oldu. Uzun süredir gözlerden uzak bir aşk yaşayan ikilinin evlilik kararı alması magazin dünyasında da büyük yankı uyandırdı. Esmersoy’un takipçileri ise evlenmek istediği Nazım Akmandil kimdir araştırmaları yapmaya başladı.

Burcu Esmersoy Nazım Akmandil Ne Zaman Evleniyor?

Nazım Akmandil Kimdir?
Nazım Akmandil Kimdir?

Uzatmalı aşkı ile evlenme kararının ardından Esmersoy takipçileriyle düğün tarihini paylaştı. 1 Nisan tarihinde İtalya’da dünya evine girecek olan Burcu Esmersoy ve Nazım Akmandil ikilisi magazin haberlerinde gündem oldu.

Özellikle Esmersoy’un takipçilerinin merak ettiği Akmandil mobil oyun sektöründe çalışmaktadır. Bu anlamda önemli bir şirketin kurucu ortağı rolündeki Akmadil aynı zamanda başarılı bir yazılımcı olarak tanınıyor.

Nazım Akmandil Kaç Yaşında?

Henüz 30 yaşlarında başarılı bir yazılımcı olan Nazım Akmandil özellikle oyun sektöründeki önemli projelerin arkasındaki isimdir. Özellikle aralarındaki yaş farkı nedeniyle takipçileri Nazım Akmandil kaç yaşında sorgusu yapmaktadır. Başarılı yazılımcı henüz 30 yaşlarındadır. Bu anlamda başarılı sunucu ile arasındaki yaş farkı yaklaşık 15 yaştır. Burcu Esmersoy ise 2 Ekim 1976 doğumludur. 46 yaşındaki sunucu ile Akmandil uzun süredir birliktelik yaşıyor.

Yorum yapın