Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat’la Aldatıldığı Öne Sürülen Kısmetse Olur Melis Kimdir?

Geçtiğimiz gün ünlü fenomen Dilan Polat’ın aldatılma haberleri sonrası Engin Polat’ın eşini aldattığı öne sürülen Kısmetse Olur Melis kimdir? Asıl adı Melis Buse Betkayan ismi Engil Polat’la anılması ortalığı birbirine kattı.

Sosyal medyada lüks yaşamlarını paylaşan Engin Polat’ın eşi Dilan Polat çıkan haberler sonrası eşini takipten çıkardı. Aynı zamanda fotoğraflarını da silen Dilan, eşi Engin Polat’ın Melis’e mesaj attığına dair haberler bulunuyor. Bu haberler sonrası herkes kısmetse olur Melis kimdir araştırmaları yapmaya başladı.

Kısmetse Olur Melis Kimdir?

Kısmetse Olur Melis gerçek ismi Melis Buse Betkayan olmaktadır. 27 yaşında olan Betkayan İstanbul İstinye’de yaşamaktadır. İç mimar olan Buse her koşulda iyi şartlarda yaşamak istediğini belirtmektedir. Kısmetse olur Melis sevgilisi Reşit Bozdağ’dır. Ancak kendisine gösterdiği darp sonrası ayrılmış ve sosyal medyadan da kendisi hakkında açıklamalar yapmıştır.

Kısmetse Olur Melis Kimdir?
Kısmetse Olur Melis Kimdir?

Serbest hoca lakabı ile tanınan Reşit Bozdağ ile halen görüştüğünü dile getiren Betkayan, Bozdağ’ı sevdiğini söylemesi ise herkesi şaşırtmıştı. Mahkeme süreci devam etmesine karşın halen kendisiyle görüştüğünü açıklayan Melis 2 aylık ilişkileri olduğunu ve Bozdağ’ın evli olduğunu da gizlemedi.

Beykent Üniversitesi Mimarlık bölümünde eğitim gören Melis Buse Betkayan 2 mart 1992 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. 1,74 cm boyundadır.

Kısmetse Olur programına katılmasının ardından bir anda ünlü olan Melis Buse Betkayan bu sayede hayatı merak edilir oldu. Ancak son dönemde ünlü sosyal medya fenomeni Dilan Polat’ın eşi Engin Polat ile adı anıldı. Bu anlamda Engin Polat’ın Melis’e mesaj gönderdiğinden bahsedildi. Haberlerin ortaya çıkması üzerine Dilan Polat eşini sosyal medyadan takipten çıktı. Üstelik fotoğraflarını da sildi. Bu hareketleri ise Dilan Polat’ın aldatıldığına yoğruldu. Zira Betkayan, Engin Polat’ın kendisine mesaj attığını açıkladı. Bunun üzerine Dilan Polat yaptığı açıklama ile aldatılma olmadığını ve böyle bir durumda eşi Engin Polat’ın başka bir dünya satın alması gerektiğini belirtti.

Kısmetse Olur Melis Kimdir?
Kısmetse Olur Melis Kimdir?

Dilan Polat Takipten Çıktı, Fotoğrafları Sildi

Kısmetse Olur Melis kimdir? Sorgusu yapan kişiler aynı zamanda Dilan ve Engin Polat ikilisini yakından takip eden hayranları olmaktadır. Ancak son dönemde yaşanan olaylar nedeniyle Dilan eşini sosyal medyadan takipten çıktığı gibi fotoğraflarını da sildi. Hatta yaptığı açıklamalardan biri “ Bugün geri kalan hayatımın ilk günü, nasıl heyecanlıyım anlatamam” dedi.

Yorum yapın