Dilan Polat Nasıl Zengin Oldu?

oğum fotoğrafçılığı ile başlayan serüvenine güzellik merkezleri ve sosyal medya ürün tanıtımı ile devam eden fenomen Dilan Polat Kimdir? Hayatı ve biyografisi makalemizde yer almaktadır.

Özellikle instagram ile 5,9 milyon takipçi sayısına ulaşan ünlü fenomen Dilan Polat kimdir? 21 Temmuz 1990 yılında doğan Dilan günümüzde 33 yaşındadır. Eşi Engin Polat ile lise yıllarında tanışmış ve evlenmiştir. Evlendiğinde 2007 yılını gösteren takvimlere göre ilerleyen sürece rağmen güzelliğinden bir şey kaybetmeyen Dilan Polat aynı zamanda güzellik merkezleri sahibidir. Öyle ki tüm Türkiye’de şubesi bulunan geniş bir güzellik merkezleri açmıştır.

Dilan Polat Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Lüks yaşantılarının sosyal medyada paylaşılması nedeniyle binlerce kişinin merak ettiği husus Dilan Polat nasıl bu kadar zengin oldu olmaktadır. Fotoğrafçılıktan sonra Dilan Polat Güzellik Merkezi açan fenomen aynı zamanda sosyal medyada yaptığı ürün tanıtımları ile kazanç sağlamaktadır. Öyle ki milyonlarca takipçi ile önemli bir geliri olduğunu söylemek mümkündür.

Dilan Polat Kimdir?
Dilan Polat Kimdir?

Güzellik merkezleri hızlı bir yükseliş ile geniş bir ağ üzerine kurulmuştur. Dilan Polat’ın toplam kaç şubesi var sorgusu bu sebeple yapılmaktadır.  Öyle ki yurt dışına çıkan şubeleri bulunmaktadır. Bu anlamda 10’dan fazla ülkede yaklaşık 130 şubesi olduğu bilinmektedir.

Orta gelirli bir ailenin üç çocuğundan biri olan Dilan Polat kariyerine doğum fotoğrafçılığı ile başlamıştır. Öyle ki bu hüneri ile ünlülerin fotoğrafçısı haline gelmiştir. Ancak ilerleyen süreçte açtığı Güzellik merkezleri sayesinde geniş bir ağa sahip olmuştur. Dipomed Medikal Kozmetik sahibi olan Polat’ın eşi Engin Polat yine kozmetik üzerine şirketler sahibidir ve Yönetim Kurulu Başkanlığı yapmaktadır.

Sosyal medya üzerinden ürün tanıtımı gerçekleştiren Dilan Polat lüks yaşamı ile dikkatleri üzerine çeker. Öyle ki geçtiğimiz yıllarda bir doğum günü pastası için 60 bin lira veren çift bu konuda sosyal medyada haber olmuştur.

Dilan Polat’ın babası ile çıkan haberler yaptığı açıklamalar ile gündem olmuştur. İki çocuk annesi olan Dilan annesinin trafik kazasında vefat ettiğini açıklamıştır. Ancak durumu bilen birinin şantajı ile gerçeği açıklamak zorunda kalmıştır. Babasının tümör rahatsızlığı olduğunu belirten Polat bu anlamda ağrıları ile krizler geçirdiği esnada bilmeden annesini öldürdüğünü açıklamıştır. Olay sonrası annesinden 7 kurşun çıktığını belirten Polat annesini öldürse de babası olduğunu da sözlerine eklemiştir.

Dilan Polat Kimdir?
Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat Eşi İle Ne Zaman Tanıştı?

Lise yıllarında tanıştığı eşi Engin Polat ile uzun yıllardır mutlu bir yaşam süren Dilan Polat bir dizi estetik ameliyatlar yaptırdı. Bu anlamda takipçileri Dilan Polat estetiksiz hali merakına girmiştir. Zira özellikle lise yıllarındaki fotoğrafları ile şimdiki Polat arasındaki fark fotoğraf karelerine yansımıştır.

Dilan Polat’ın özellikle İnstagramda 6 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Bu sebeple özel hayatı yakından takip edilmektedir. Harcamaları ile dikkat çeken Dilan ve Engin Polat çiftinin gelirleri de doğal olarak takip edilmektedir. Böylelikle birbirlerine aldıkları pahalı ve lüks hediyeler ile de gündeme gelmektedirler.

Dilan Polat’ın Hayatı Biyografisi

Doğum fotoğrafçılığından 2017 yılında Güzellik Merkezleri açan Polat çifti ismini tüm Türkiye’ye duyurmuş ve kariyerini parlatmıştır. Güzellik merkezleri ile bütün illerde şubesini açan Polat aynı zamanda sosyal medyada tanıtım videoları çekmektedir. İnstagram’da 6 milyona yakın takipçisi bulunmaktadır. Bu anlamda önemli bir fenomen olarak herkesin merak ettiği isimler arasında yer almaktadır.

Dilan’ın iki kardeşi vardır. Dosivens kozmetik markası ile ün yapan Dilan’ın kardeşi Sıla Doğu’dur. Kendisi gibi kardeşi de kozmetik ürünleri ile ilgilenmektedir. Hatta Sıla Miss Turkey yarışmasına 2014 yılında katılmıştır.

Dilan Polat Kimdir?
Dilan Polat Kimdir?

Dilan Polat Olayı Ne?

Sosyal medyada küfürlü paylaşım yapan fenomenin bu durumu Dilan Polat olayı nedir araştırmalarına neden olmuştur. Twitter da gerçekleşen olay kocası ile kız kardeşinin dans görüntüleri sonrası yaşanmıştır. Magazin haberleri yapan bir kişinin sosyal medyasından dans görüntülerine yayınlaması ile Dilan Polat çileden çıkmıştır. Bu sebeple küfürlü yanıtlar vermiştir. Böylelikle gündem olan Polat eleştirilerinde odağına oturmuştur.

Milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Dilan Polat ne iş yapar sorguları bulunmaktadır. Zira lüks yaşantısı nedeniyle bu sorgulama yapılmaktadır. Polat doğum fotoğrafçılığını ünlülerin fotoğraflarını çekerek yapmıştır. Ancak sonrasında güzellik merkezleri kurmuştur. Eşi ile birlikte önemli aşamalar kaydeden Polat çifti aynı zamanda sosyal medya hesapları ile ünlenmiştir.

Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir? Ne İş Yapıyor?

Sosyal medyanın sevilen çifti Polat ailesi uzun süredir yakından takip edilmektedir. Bu aşamada ikisinin de milyonlarca takipçisi bulunmaktadır. Bu sebeple Dilan Polat’ın eşi kim? Sorguları yapılır. Medikal Şirket sahibi olan Engin Polat aynı zamanda Yönetim Kurulu Başkanıdır. Lise yıllarında tanışan ve evlenen Polat ailesi twitter, instagram ve youtube ile takipçilerine ulaşıyor. Bu anlamda ürün tanıtımları da dahil olmak üzere önemli bir gelirleri söz konusudur. Bir dönem inşaat işleri ile uğraşan Engin Polat daha 23 yaşındayken milyonluk işlere imzasını attı.

Takipçileri sosyal medyada Dilan Polat’ı yakından takip ederken Dilan Polat’ın eski hali merak edilen hususlardan olmaktadır. Zira Polat Lise yıllarından bu yana büyük değişimler yaşamıştır. Bu değişimlerde fotoğraf karelerine yansımıştır. Öyle ki eşi ile birlikte çekilen fotoğraflar başarılı fenomenin durumunu ve geçirdiği bir dizi estetik ameliyatlarını da gözler önüne sermektedir. 2007 yılında evlenen çiftin değişimi gözle görülmektedir. Bununla birlikte Nilda ve Milan isimli iki çocuğu olan çift yaşantıları, paylaşımları ve lüks harcamaları ile gündemden düşmemektedir.

Dilan Polat Kimdir?
Dilan Polat Kimdir?

Polat’ın takipçisi olduğu kadar taklitçileri de bulunmaktadır. Lüks yaşantısı, kazançları ve paylaşımları ile taklit edilmeye çalışılması doğal olarak görülebilir. Bu taklitlerden en son Özlem Öz nasibini almıştır. Zira Polat kendisi gibi ünlü bir fenomen olan Özlem Öz’ü bu konuda eleştirmiştir. Hatta logo ve isim çalınması iddiası ile şikayetçi olduğu ve dava açtığı kişiler bulunmaktadır. Bu sebeple Dilan Polat kime dava açtı aramaları yapılmaktadır.

6 Şubat tarihinde meydana gelen deprem sonrası herkes elinden gelen nakdi ve maddi yardımı yaparken Dilan Polat 3 milyon 250 bin lira yardım yapmıştır. Zira takipçileri Dilan Polat ne kadar yardım yaptı araştırmaları yapılmaktadır.

Dilan Polat Babası Ne İş Yapar?

Ailesi ile çıkan haberler sonrası Dilan Polat babası ne iş yapıyor sorguları da bulunmaktadır. Çıktığı bir programda babasının annesini öldürdüğünü açıklayan fenomen bu duruma açıklık getirdi. Bu açıklamaları ile merak edilen husus Dilan Polat babası ne iş yapar olmuştu.

Katıldığı programda kendisini tanıyan birisinin annesinin ölümü ile ilgili magazincilere haberi vereceğine dair şantaj yaptığını açıkladı. Annesinin trafik kazasında vefat ettiğini söyleyen Polat’ın bu söyleminin doğru olmadığı böylelikle ortaya çıktı. Polat babasının kafasında tümör olduğunu ve bu sebeple geçirdiği bir kriz nedeniyle annesini öldürdüğünü açıkladı. Öyle ki annesinden 7 kurşun çıktığından bahsetmektedir. Her ne kadar annesini öldürse de babası olduğunu dile getiren Polat bu konuda bir hayli yoğun duygu yaşamıştır.

Dilan Polat Sosyal Medya Hesapları

Milyonlarca takipçisi olmasının yanında merak edilen ve takip etmek isteyen kişiler Dilan Polat sosyal medya hesaplarını merak etmektedir. Polat’ın instagram hesabı ile yaklaşık 6 milyon takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabı ise 168 bin kişi tarafından takip edilmektedir.

Yorum yapın