Didem Kınalı Kimdir?

İbo Show programındaki dansı ile herkesin ilgi odağı olduğu Didem Kınalı kimdir? Yaptığı açıklamalar ile tehdit edildiğini duyurmasının ardından herkes Kınalı’nın kim olduğunu merak etmektedir. Konuya ilişkin ayrıntılar içeriğimizde yer alıyor.

Didem Kınalı Kimdir, Hayatı

Didem Kınalı 6 Haziran 1986 tarihinde İstanbul, Gaziosmanpaşa’da dünyaya geldi. Böylelikle Kınalı 37 yaşındadır. İstanbulda, Kuştepe’de çocukluk dönemini geçiren ünlü oryantal’in iki kardeşi vardır. Selanik göçmenidir. Babası Yugoslav göçmeni olan Didem Kınalı’nın babası darbukacıdır. Bu sebeple çocukluğu Roman mahallesinde geçmiştir. İlkokulu üçüncü sınıfta bırakan oryantal Kınalı bu zamanından itibaren dansa gönül verdi.

Didem Kınalı Kimdir?

Okula ara verse de sonradan lise eğitimini bitiren Didem Kınalı matematik dersinin zayıf olduğunu ama hala okumak istediğini her fırsatta dile getirmektedir. Didem Kınalı Nasıl ünlü oldu araştırmaları sıklıkla yapılmaktadır. Ünlü oryantal 1993 yılında İbrahim Tatlıses’in programına katılmıştır. Buradaki İbo Show’da dans eden oryantal sergilediği dans ile herkesi kendisine büyülemiştir.

Didem Kınalı Nereli?

Hayatı ve biyografisi merak edilmesi nedeniyle aramalar dansöz Didem Çingene mi olarak yapılmaktadır. Ünlü dansözün babası Yugoslav göçmeni darbukacıdır. Bu sebeple çocukluk dönemi Roman (Çingene) mahallesinde geçmiştir.

Son zamanlarda özellikle Kıbrıs’ta otellerde sahneye çıkan dansöz Didem Kınalı aynı zamanda İbo Show’dan ayrılması için tehdit edildiğine dair haberler ile gündeme geldi. Gündemde kendisine yer bulan Didem Kınalı kimdir aramalarına neden olmaktadır.

Yorum yapın