BİM Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Ne kadar, Kullanan yorumları

Piyasada uzun süredir olmasına rağmen BİM mağazalarında satışa sunulacak olan Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge nasıl, kullanan yorumları sıkça merak edilen unsurlar olmuştur.

Hanımların neredeyse en iyi yardımcısı konumuna gelen robot süpürgeler genişleyerek üretilmeye devam ediliyor. Bu aşamada önemli markalardan biri olan Xiaomi Mi önemli atılımlar yaptı. Böylelikle Türkiye pazarında önemli bir yol kat eden Xiaomi Bİm mağazalarında da satışa sunuluyor. Özellikle Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge tüketicinin radarına girmiş durumda. Bu sebeple Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge kullanan yorumları sık sık araştırılıyor.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Teknik Özellikleri

BİM Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Ne kadar, Kullanan yorumları
BİM Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Ne kadar, Kullanan yorumları

Teknik kapasitesi ile yeterli bulunan süpürgenin taliplisi çok. Özellikle yetkili servis ağı robot süpürgenin alımında önemli rollere sahip. 8000 Pa, 5200 mAh güce sahip süpürse yüksek kapasiteye sahip. Bu teknik özelilği ile yaklaşık 180 metre karelik alanı tek şarjla süpürme imkanlarına sahip. Hanımların yaşam kalitesini yükselten robot süpürgeler akıllı uygulamalara sahip.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge garanti süresi iki yıl ile verilmektedir. İthalatçı firma garantili olan ürü 70 watt gücüne sahiptir. Gürültü seviyesi 45 DB’dir. Navigasyonlu olan robot süpürge aynı zamanda çöp istasyonludur. Evinizin içerisinde haritalanma yapan Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge bu sayede hanımlara temizlikte çok büyük bir yardımcı olmaktadır.

BİM Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Ne kadar, Kullanan yorumları
BİM Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Nasıl, Ne kadar, Kullanan yorumları

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge Kullanın Yorumları

Ürün alımlarında en önemli hususlardan biri diital ortamlarda yorumlara bakılmasıdır. Zira kişiler bu yorumlar üzerinden hareket etmektedir. Olumsuz olarak çok bir yorum yoktur. Zira her ürün için kötü bir yorum bulmanız mümkündür. İşte bazı kullanan yorumları;

  • Tek kelime ile müthiş bir ürün. Önyargılı olmama rağmen aldıktan sonra çok rahat bir kullanım sağladı. Böylelikle evimde temizliği neredeyse devraldı.
  • Temizliği, sök tak hazneleri çok kolay. Herkesin kullanabileceği bir ürün. Kendi kendine şarj oluyor. Temizliği de güzel. Tavsiye ederim.
  • Kullanışlı bir ürün. Fiyatına göre gayet makul.
  • Çekim gücü oldukça iyi. Fiyatına göre çok güçlü.
  • Uygulaması olan Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge rahatlıkla eşleştirme yapılan bir ürün. Performansı çok güzel. Şarjı iyi gidiyor. Tek şarjla evimi süpürdü. Ancak turbo fırçası kesicisi nedeniyle saçları kesip alması güzel. Fakat halı üzerindeki kılları almıyor.
  • Almayı düşünüyorsanız hiç endişelenmeyin performansı çok iyi.

Xiaomi Mi S10T Robot Süpürge BİM mağazalarında satışa sunuluyor. 11 bin 499 TL bedelle satılacak olan robot süpürge 2 yıl garantiye sahip.

Yorum yapın