Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?

Dilan Polat’ın eşi olan aynı zamanda instagram ile binlerce takipçiye ulaşan Engin Polat Kimdir? Kaç Yaşında? Asıl Mesleği Ne? Nereli?

İnstagram takipçilerinin yakından tanıdığı isim olan Engin Polat sosyal medya ile gündemi oluşturmaya devam ediyor. Özellikle son zamanlarda artan takipçi sayısı ile ilgi çeken Engin Polat en çok aranılan isimlerden biri oldu. Böylelikle Engin Polat kimdir? Nerelidir? Asıl mesleği yazımızda bulunuyor.

Engin Polat Kaç Yaşında?

Dilan Polat ile evli olan Engin Polat 33 yaşında. Nilda ve Milan adında iki çocuğa sahip. Nilda 10 yaşında iken oğulları Milan henüz 2 yaşında. Medikal sektöründe faaliyet gösteren şirket ile birlikte yaşadıkları lüks hayat ile gündem olan ikilinin instagramda takipçi sayısı 5 milyondan fazladır.  Bu sebeple sürekli aranılan isimler olmaktadır.

Kozmetik ve güzellik merkezleri ile iş faaliyeti bulunan Dilan Polat’ın ve Engin Polat’ın farklı sosyal medya hesapları bulunuyor. Dilan Polat adına kurulmuş olan şirketin ortaklarından olan Engin Polat fenomen Nez Demir ile birlikte anılmıştı. Lüks yaşamın içerisinde mutlu bir aile saadeti sunan çift yeni takipçiler ile sürekli merak edilmektedir.

Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?
Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?

21 Temmuz 1990 tarihinde doğan Engin Polat 33 yaşındadır. Yengeç burcundan olan polatın boyu ise 1,84’tür. Kilosu da son olarak 88’dir. Koyu bir Fenerbahçe taraftarıdır. Genç, dinamik duruşunun yanında tarzı ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Özellikle sosyal medyada paylaşımları ile çok beğeni alır. Bu sebeple sürekli artan takipçisi bulunur. Polat’ın 600 bin eşinin ise 5 milyondan fazla takipçisi söz konusudur.

Engin Polat’ın Eşi Dilan Polat Kimdir?

Engin Polat aslen nereli olarak araştırmalar söz konusudur. Farklı şehirler telaffuz edilmesine rağmen Engin Polat İstanbulludur. Zira eşi Dilan’ın da İstanbullu olduğu bilinmektedir. Dilan Polat’ın birçok kentte güzellik merkezi bulunmaktadır. Bunlardan biri de Erzurum’dadır. Erzurum güzellik salonunun açılışında kullandığı Markamızı memleketimize konuşlandırdık cümlesi nedeniyle birçok kişi Engin Polat Erzurumlu mu diye sormaktadır. Ancak başarılı iş insanı İstanbulludur.

Çok kişinin yakından takip ettiği çift ile Engin Polat nerede oturuyor soruları gelmektedir. Dilan Polat ile birlikte ailesiyle İstanbul’da yaşayan çiftin evinin hangi semtte olduğu bilinmemektedir. Yengeç burcundan olan Polat 33 yaşındadır. Bir kız bir erkek iki çocuğu bulunmaktadır. Bununla birlikte bir erkek kardeşi bulunmaktadır. Engin Polat’ın kardeşi Alper Kürşat Polat’tır.

Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?
Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?

Takipçileri çok yoğun bir ilgi göstermektedir. Bu sebeple Engin Polat telefon numarası araştırmalara konu edilmektedir. Kişisel olarak telefon numarası bilinmemektedir. Ancak Engin Polat telefon numarası 0 850 346 26 09 ile randevu alabileceğiniz adrestir. Böylelikle ulaşım sağlanabilmektedir.

2013 yılından bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren başarılı iş insanı sempatik tavırları ile herkesin ilgisini çekmektedir. Zira henüz 23 yaşında iken yanında 50 kişi çalışmaktaydı. Eşi ile birlikte Dilan Polat şirketini kuran Engin Polat sosyal medya fenomenliği yaparken aynı zamanda erkeklere özgü kuaför dükkanı çalıştırmaktadır. Aynı zamanda Dipomed’in kurucusudur.

Dilan Polat Güzellik Merkezleri ortağı olan Engin Polat’ın eşiyle Lise yıllarında tanıştığı bilinmektedir. Hatta o günlerden beri birbirine aşık olan çifttir. Eşi ile aralarındaki yaş farkı 2 yaş kadardır. Engin Polat’ın instagram hesabı @enginpolatt kullanıcı adındadır. 600 binden fazla takipçisi vardır. Bu hesabından sadece özel paylaşımlarını yapmaktadır. Takipçileri en çok Engin Polat Nasıl Zengin Oldu sorusuna yanıtlar aramaktadır.

Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?
Dilan Polat’ın Eşi Engin Polat Kimdir?

Engin Polat Nasıl Zengin Oldu?

Engin Polat Dipomed Medikal’in kurucusu ve yöneticisidir. Ankara ve İstanbul’da erkek kuaförleri For Men’i açmıştır. Bunun yanında sosyal medya ile birçok paylaşımı söz konusudur. Eşi Dilan Polat’ın ise güzellik merkezi, pırlanta mağazası ve diş tedavi merkezi bulunmaktadır. Bu sebeple hatırı sayılır bir servet sahibi olan Engin Polat serveti ile merak edilenler arasındadır. Hatta Engin Polat mal varlığı araştırmaları yapan kişiler ne kadar malvarlığı olduğunu araştırmaktadır.

Birçok ünlü gibi aranılan mecralar değişiklik göstermektedir. Zira internet ile aranılan yerler arasında sözlük siteleri yer alır. Bu sebeple Engin Polat Vikipedi araştırmaları yapılmaktadır. Ancak Engin Polat’a ait bilgiler sözlük sitelerinde yoktur.

Dilan ve Engin Polat çiftti çok uzun süredir takip edilmektedir. Bu aşamada takipçilerin merak ettiği bir diğer soru Engin Polat Dilan Polat nasıl tanıştı olmaktadır. İkili liseli yıllardan beridir birliktedir. Hatta aynı sınıfta oldukları bilinmektedir. Lisede birbirine aşık olan çift bu yüzden genç yaşta evlenmişlerdir.

Sosyal medya ile herkesin gündemi haline gelen çift için merak edilen onlarca soru bulunmaktadır. Bunlardan biri de Engin Polat Mafya mı olmaktadır. Elbette alakasız sorular sorulmasına karşın meraklı sorular artarak devam etmektedir. Zira Engin Polat ve ailesi mafya değildir.

Yorum yapın