Demet Özdemir Boşandığı Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Görüntülendi

Evliliklerinin üzerinden henüz 8 ay geçmesine rağmen sürekli ayrılık haberleri çıkan Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti ayrıldı. Görkemli bir düğünle evlenen çift evliliklerinin beşinci ayında evlerini ayırdı. Bu haberler ile bir süre sosyal medyayı gündem eden çift anlaşmalı olarak boşandı.

Oğuzhan Koç ile Demet Özdemir ayrılmasına rağmen hala gündem olmaya devam ediyor. Önceki gün Demet Özdemir’in Oğuzhan Koç’un evinden çıkarken görüntülenmesi herkesin kafasını karıştırdı. Öyle ki sosyal medyada paylaşılan görüntüler ile atılan iddialar sıcaklığını korumaya devam ediyor.

Demet Oğuzhan’ın Evinde 2 Saat Kaldı

Adalarda sessiz sakin ayrılan çift magazin dünyasının halen bir numaralı haberi olmaya devam ediyor. Zira önceki gün Demet’in Oğuzhan’ın evinden çıkarken görüntülenmesi ortaya birçok iddianın atılmasına neden oldu.

Demet Özdemir Boşandığı Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Görüntülendi
Demet Özdemir Boşandığı Oğuzhan Koç’un Evinden Çıkarken Görüntülendi

Birsen Altuntaş’ın geçtiğimiz haftalarda yaptığı paylaşımı evli bir oyuncu ile evli bir yönetmenin sette karavanda basıldığı yönünde oldu. Zira bu paylaşım esnasında Demet Özdemir ile Oğuzhan evlerini ayırmıştı. Zira bu haber sonrası çiftin evliliklerinde kriz patlak verdi. Hatta Demet eşinin film galasına gitmedi.

Demet Özdemir Kalan Eşyalarını Aldı

28 Ağustos 2002 tarihinde evlenen çift boşanma kararı sonrası 8 Mayısta anlaşmalı olarak Adalar Adliyesinde bir celsede anlaşmalı olarak boşandı. Ancak önceki gün Demet Oğuzhan’ın evinden çıkarken kameralara göründü. Özdemir’in yaklaşık iki saat burada kaldığı, çıkışta ise gazetecileri görünce birkaç eşyam kalmıştı onları almaya geldim dedi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Özdemir Oğuzhanla arasının bozulmadığını açıkladı.

Elinde belgeler olduğu görülen Demet Özdemir, birkaç eşyam kalmıştı. Prosedürler vardı diye açıklama yaptı. Muhabirlerin Oğuzhan Koç evde onunla konuştunuz mu diye sorunca gülerek karşılık verdi. Anlatacağımı düşünmüyorsunuz herhalde diyen Demet Özdemir aracına binerek oradan uzaklaştı.

Yorum yapın