Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serkan Bey Kimdir?

TV 8’in eğlenceli yarışma programına katılması nedeniyle Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serkan bey kimdir araştırmaları yapılmaktadır. Serkan bey programdaki menüsü ile alacağı puanın yanı sıra, kaç yaşında, nereli gibi sorgular söz konusudur.

Ünlü yemek yarışma programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz her gün TV 8 ile ekranlara geliyor. İzleyicilerin büyük beğeni aldığı program her gün 16:00’da izleyicisine merhaba diyor. Bu anlamda takipçileri programın yeni yarışmacıları ile menüsünü merak ediyor. Böylelikle burada yapılan yemeklerin tarifleri de merak edilen hususların başında. Ancak en önemli sorgulanan hususlardan biri Zuhal Topal’la Yemekteyiz Serkan bey kimdir oldu.

Mayıs ayının ikinci hafta yarışmacıları açıklandı. Bu anlamda gelecek hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı yarışmacılarının isimleri şu şekilde listelendi.

  • Hanife hanım
  • Neşe Hanım
  • Ahmet bey
  • Serkan Bey
  • Yeliz hanım oldu.

Haftanın birincisinin açıklanmasının ardından önümüzdeki haftanın tanıtım videosu TV8 ekranlarında yayınlandı. Böylelikle haftanı yeni yarışmacıları hakkında kısa bir bilgi edinildi. Ancak yarışmacıların isimleri kadar yapacakları yemeklerde merak konusu oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı Mayıs ayında ikinci hafta yarışmacılarının performansı ve tartışmaları şimdiden merak konusu.

Yorum yapın