Sinan Akçıl’ın İmam Nikahlı Eşleri Kim?

Geçtiğimiz ünlerde fenomen Danla Bilic’in Youtube kanalına konuk olan Sinan Akçıl’ın imam nikahlı eşleri kim? Benim 4 tane eşim var diyen Sinan Akçıl herkesi şaşırttı. Yüzlerine söyleyemeyen Akçıl programdan imam nikahlı eşlerine 12 kez “boş ol” diye seslendi.

Sanatçılığını son demine kadar başarı ile konuşturan Sinan Akçıl özel hayatı ile gündem olmaya devam ediyor. Bu anlamda son katıldığı program ile özel hayatına değindi. Danla Bilic ile youtube kanalına katılan ünlü şarkıcı Sinan Akçıl imam nikahlı 4 eşinin olduğunu söyledi. Hatta iki kez evlenip tekrar ayrıldığı Burcu Kıratlı ile sürekli anılan ünlü şarkıcı 4 tane eşim var diyerek herkesi bir kez daha şaşırttı.

İmam Nikahını Çok Severim. 4 Tane Eşim Var.

Fenomen Danla Bilic’in sorularına yanıt veren şarkıcı programda evlilikleri ve özel hayatı ile imam nikahı konusunda ilginç itirafları ile gündem oldu. Öyle ki şarkıcı özellikle imam nikahını çok sevdiğini belirtti. Bu sebeple dört evlilik yaptığını itiraf etti.

Danla Bilic’in inançlı biriymişsin demesi üzerine Akçıl Umre yaptığını da sözlerine ekledi. Üstelik Bilic’in imam nikahı ile ilgili soruları üzerine Sinan Akçıl şunları söyledi. Evet imam nikahını severim. Severiz o işleri. Özellikle imam nikahı öncesi o kişiye sen benim içim başka mertebedesin derim. Ona bakılırsa 4 tane eşim var. Boş ol diyemedim. Konuşmuyorlar benimle. İmam nikahlı kişinin yüzüne üç kez boş ol demen lazım. Ben diyemedim. Şimdi söyleyebilirim, 12 kez diyebilir miyim dedi.

Sözlerinin ardından imam nikahlı olduğu eşlerine hitaben 12 kez Boş ol diyen Sinan Akçıl böyle olur mu diye ayrıca sordu. Bu aşamada en çok merak edilen husus ise Sinan Akçıl’ın İmam Nikahlı Eşleri Kim olduğu hususu. Zira bu konuda şarkıcı bir açıklama yapmazken sonradan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Amacının kimseyi kırmak olmadığını dile getiren Akçıl bu açıklamalarının bir şaka olduğunu belirtti.

Sinan Akçıl’ın İmam Nikahlı Eşleri Kim?

Sinan Akçıl’ın Eski Sevgilileri

Ekranlarda 4 tane eşim var diyen Sinan Akçıl’ın bu sözleri sonrası merak edilen husus şu. Sinan Akçıl’ın imam nikahlı eşleri kim? Böylelikle herkes Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri üzerinde yoğunlaştı. Sinan Akçıl’ın eski sevgilileri iddiaları arasında;

  • Hadise
  • Hande Yener
  • Ebru Şallı
  • Burcu Kıratlı
  • Hülya Avşar
  • Aleyna Kalaycıoğlu

Bulunuyor. Bu aşamada Sinan Akçıl’ın imam nikahlı eşleri kim, Akçıl gerçekten şaka mı yaptı? Yoksa gerçekten imam nikahlı eşleri var mı herkesin merak ettiği konulardan biri.

Yorum yapın