Ece Ronay Kimdir? ? Ece Ronay Tiktok Videoları +18 Videoları

Sıkı Tiktok takipçilerinin merak ettiği hususlardan biri Ece Ronay tiktok kimdir? Özellikle Ece Ronak Tiktok videoları +18 instagram detayları içeriğimizde yer almaktadır.

Sosyal medya ile ünlenen ardından şarkıcılık yapmaya başlayan Ece Ronay milyonlarca kişinin takip ettiği bir isim haline gelmiştir. Tiktok videoları sonrası Youtube ile şarkıları milyonlara ulaşmıştır. Bu sebeple aranılan isimlerden biri olmuştur.

Ece Ronay Şarkıları

Sosyal medya ile aranılan ünlülerden biri de Ece Ronay olmaktadır. Özellikle Tiktok kullanıcılarının yoğun bir şekilde talep ettiği Ronay videoları ile büyük kitlelere ulaşmış biridir. Videolar ile ünlenmesine rağmen şarkıcılığa adım atan Ronay’ın ayrıca birçok şarkısı da bulunmaktadır. Hatta Tefo ile düet yapması onu daha da ünlü hale getirmiştir. Ece Ronay şarkıları şunlardır;

Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Tiktok Videoları +18 Videoları
Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Tiktok Videoları +18 Videoları
  1. Karpuz
  2. Şiki Şiki
  3. Hıyar
  4. Baba Yorgun
  5. Sevesim

Sosyal medyada en çok izlenilen şarkı klibi Karpuz’dur. Milyonlarca izleme alan şarkıları vardır. En az dinlenen şarkısı dahi milyonları geçmiştir. 15 milyondan fazla izleme alan oyuncu Tiktok medyasında da ön plandadır.

Ece Ronay Hayatı, Biyografisi

17 Kasım 1991 tarihinde dünyaya gelen Ece Ronay bugün 32 yaşındadır. Diyarbakır’da dünyaya gözlerini açan ünlü fenomen Ece Ronay boyu 167 cm’dir. 55 kilogram ağırlığı ile fit görünüme sahip olan Ece Ronay  tiktok videoları çok merak edilmektedir.

Şarkıcılığa adım atmasının ardından söylediği şarkılar fenomenin hayatından kesitler içermektedir. Zira kendi yaşantılarını kaleme aldığı bilinmektedir. Bu anlamda önemli müzisyenlerin ulaşamadığı kitleye sahip olmuştur. Magazin programlarında sık sık adını söz ettiren fenomenin ayrıca yaşam içerisindeki polemikleri de sosyal medyada yer bulmaktadır.

Karpuz şarkısı ile önemli bir kitleye sahip olan ve sürekli takipçi kitlesini artıran Ece Ronay bu şarkı ile 80 milyon izlenmeyi geçmiştir. 3 yıl içerisinde yaşadığı bu başarı onu fenomen haline getirmiştir.

Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Tiktok Videoları +18 Videoları
Ece Ronay Kimdir? Ece Ronay Tiktok Videoları +18 Videoları

Ece Ronay Tiktok Hesabı

Takipçileri kendisi hakkında tüm bilgilere sahiptir. Ancak takipçisi olmak isteyen kişiler Ece Ronay tiktok hesabı aramaktadır. @ecetayhanr hesabı ile ulaşabileceğiniz Ronay’a ayrıca Youtube üzerinden şarkılarına ulaşabilirsiniz. Videoları oldukça eğlencelidir. Zira burada da kendi hayatından kesitler vermektedir. Hatta hamile olduğuna dair bir paylaşımı vardır. Bu paylaşımı sonrası takipçilerinin adından daha çok sık etmesine neden olmuştur.

Yorum yapın