Netflix İle Ekranlara Gelen  Tamirhane Filminin Konusu Ne?

Netflix’in ekranlara gün içerinde getirdiği Tamirhane filminin konusu ne? Tamirhane filminde kimler oynuyor? Film severlerin başlıca sorgulamaları oldu.

Nejat İşler ve Rıza Kocaoğlu’nun başrolde oynadığı Tamirhane Dizisini kaleme alan Bülent Şakrak oldu. Komedi filminin yönetmeni ise Erkan Kolçak oldu.

Tamirhane Filminin Konusu Ne?

Filmin yazarı ünlü oyuncu Bület Şakrak. Yönetmen koltuğunda ise Erkan Kolçak oturuyor. Tamirhane filmi gün içerisinde Netflix ekranlarında yayınlanmaya başladı. Ancak filmin vizyona girme tarihi 2022 olmuştu. Tamirhane filmi konusunu merak edenler özellikle internet üzerinden Tamirhane filmi fragman tanıtımı ile fikir edinilebilir. Konusu çok ilgi çekici hale geldi. Zira özellikle erkekler arasında ilgi gören film birçok kişi tarafından merak ediliyor. Bu sebeple Tamirhane filmi hangi platformda soruları soruluyor. Tamirhane Filmi Netflix platformu ile ekranlara gelmeye başladı.

Yaşam içerisinde zamana önem verenler için süre önemli. Böylelikle Tamirhane filmi kaç saat sorgusu yapanlar için aksiyon dolu bir 1 saat 53 dakika sizleri bekliyor. 11 Kasım 2022 tarihinde vizyona giren film Türk Komedisi özelliği taşımaktadır. Bu aşamada Tamirhane Nasıl izleyebilirim sorusu soruyorsanız adresiniz Netflix oluyor. Tamirhane Filmi Nerede Çekildi? Diğer bir merak edilen husus oldu. Ancak filmin nerede çekildiğine dair bir bilgi bulunmuyor.

Tamirhane Filminin Konusu Ne?
Tamirhane Filminin Konusu Ne?

Netflix platformu dışında filmi izleyebileceğiniz adreslerden bir diğeri youtube. Burada kısım kısım yayınlanan filmin hepsini izlemek için film severler Tamirhane filmi izle full olarak arama yapıyor. Ancak bu filmin kesintisiz ve uygun olarak izleyebileceğiniz platform Netflix’le olmaktadır.

Tamirhane Filminin Sonunda Ne Oluyor?

Tamirhane filmi izle olarak arama yapanların bir diğer sorgusu da Tamirhane Filminin Sonunda Ne Oluyor? Olmaktadır. Çok eğlenceli ve komik bir film sizleri bekliyor. Filmin sonunda ellerinde bulunan cesedi ne yapacaklarını bilemezler. Bu sebeple yakıt tankına koymayı düşünürler. Tiner tankından aldıkları tinerle araçları boyamaya devam ederler. Bu boyamalarda arabaların daha iyi gözüktüğünü fark eden ikili Yılmaz ve Müjdat film boyunca herkesi güldürüyor.

Tamirhane filminin yapımcılığını Syk Films, Kumbara Film, ASC Films, Dentsu Türkiye ve idpro üstlendi. Yetiştirme yurdunda büyüyen iki kardeş Yılmaz ve Müjdat’a filmde manevi babaları Erkan ve Bülentten boya kaporta dükkanı miras olarak kalmaktadır. Filmin oyuncuları ve karakterleri ise şunlar;

 • Nejat İşler Yılmaz
 • Rıza Kocaoğlu Müjdat
 • Erkan Kolçak köstendil İdris
 • Merve Dizdar Aynur
 • Bülent Şakrak Ayhan
 • Ali Seçkiner Alıcı Kayhan
 • Engin Hepileri Gürdal
 • Erkan Can Polis
 • Yaren Alaca Meral
 • Gökhan Kıraç Zargana
 • Haluk Bakır Vamık

Yorum yapın