Tuğba Yılmaz Karakaş Kimdir? (Tuvba Kimdir)

Eğlenceli videolar üreterek herkesi eğlendiren Tuğba Yılmaz Karakaş kimdir? Boyu, kilosu kaç? Sevgilisi kim gibi sorulara yanıtlar makalemizde yer almaktadır.

Namı diğer Tuvba, iç mimarlık eğitimi almasına karşın sosyal medya hesapları ile açmış olduğu twitch ve Youtube kanalları ile tanındı. Özellikle Youtube kanalında yoğun bir takipçi sayısına ulaşan fenomen eğlenceli videolar çekiyor.

Tuğba Yılmaz Karakaş Kimdir? Biyografisi

Youtube kanalındaki eğlenceli videolar ile herkesi eğlendiren Tuğba Yılmaz Karakaş kimdir? Namı diğer tuvba 20 Kasım 1993 tarihinde dünyaya geldi. İstanbul, Üsküdar’lı olan Tuğba Akrep burcundandır. 40 kg ağırlığa sahip fenomenin boyu ise 150 cm’dir. İstanbul ile Üsküdar ailesi ile birlikte lise sonlarına kadar adresi olmuştur. Ancak 2011 yılında üniversite eğitimi için İstanbul’dan ve ailesinden ayrılmıştır. Tuvba 30 yaşındadır.

<yoastmark class=

Kocaeli Üniversitesinde eğitimini İç Mimarlık ile alan fenomenin üniversite dönemlerinde harçlığını çıkarmak için çocuk bakıcılığı yaptığı bilinmektedir. Zira harçlık için çalıştığı tek iş bu değildir. Üniversite ile Lisans eğitimi sonrası eğitimine uygun işlerde çalışmaya başlamış ancak bundan keyif almadığını fark ederek  bir son vermiştir. Yıllar 2016’yı gösterdiğinde ise Youtube kanalını açmış ve sosyal medya ile ön plana çıkmaya çalışmıştır.

İlk evliliğini 2014 yılında tanıştığı Ceyhun Kaan Karakaş ile yapmıştır. 2018 yılında dünya evine girdiği Ceyhun müzikle ilgilenmektedir. Madrigal grubunun elektro gitarını çalan Ceyhun Kaan Karakaş’ın eşiyle birlikte çektiği videolarda çok sevilmiştir.

Tuğba Yılmaz Karakaş Sosyal Medya Hesapları

Fenomen Tuğba Yılmaz Karakaş pandemi sürecide Twitch kanalı açtı. Burada yaptığı yayınlar ile Valorant ve Just Chatting kategorilerine videolar yüklemiştir. Youtube kanalında 583 bin abonesi vardır. İnstagram ile 669 bin takipçisi bulunmaktadır. Twitter da ise henüz 115 bin 500 takipçiye ulaşmıştır. Twitch kanalında ise 53 bin takipçisi bulunmaktadır.

Eşinin elektro gitar çalıyor olması kendisi için büyük avantaj doğurmuştur. Zira müzik grubu elektro gitaristi olan Ceyhun Kaan Karakaş ile birlikte eğlenceli videoların altına imza atmaktadır. Hatta eşi Ceyhun Kaan’ında kanalı bulunmaktadır. Bu anlamda youtuber tuvba kimdir araştırmaları yapılmaktadır. Youtuber Tuvba gerçek ismi Tuğba Yılmaz Karakaş olmaktadır. Eğlenceli videolar ile zevkli zaman geçirmek isteyenler Tuvba Yılmaz kanalına abone olan sayısı her geçen gün artmaktadır.

Yorum yapın