Nagehan Alçı Kimdir?

Ekranlarda sürekli tartışma programlarında yer alan Nagehan Alçı kimdir? Nerede eğitim gördü? Siyasi anlayışı ile haberleri merak konusu olmaya devam etmektedir.

Nagehan Alçı 13 Nisan 1977 yılında doğmuştur. İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Alçı Hürriyet dış haberler servisinde staj yaparak gazeteciliğe ilk adımını atmıştır. En önemli çıkışı 32 gün ile yapmıştır. Özellikle ekranlarda görünün ünlü yazar Nagehan Alçı kimdir merak edilmektedir. Çalıştığı gazeteler ile televizyon kanalları ve programlardan bazıları şunlardır;

  • Show TV Dış Haberler
  • Akşam Gazetesi köşe yazarlığı
  • Syt Türk TV ve Akşam Gazetesi Genel yayın Yönetmeni Serdar Turgut ile Sosyal Bilgiler isimli belgeseller hazırladı
  • Kanaltürk’te Sınırsız adlı programda yorumculuk yaptı
  • Milliyet Gazetesi köşe yazarlığı
  • Kanal 24 Nerede Kalmıştık programında yorumculuk
  • Beyaz TV Medcezir
  • CNN Türk Dört Bir Taraf

Nagehan Alçı Gerçekte Kimdir?

Kendisi gazetecidir. 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, İstanbul Erkek Lisesinden mezun olmuştur. Boğaziçi Üniversitesi Siyaset bilimi ve Uluslar arası ilişkiler eğitimi görmüştür. Gazeteciliğe ise Hürriyet dış haberler servisinde staj yaparak başlamıştır.

Nagehan Alçı kimdir
Nagehan Alçı Kimdir?

Nagehan Alçı Türk mü?

TV programlarındaki yorumları ile tartışılan konulardan biri Nagehan Alçı Türk mü olmaktadır. Kendisi Türk gazetecidir. Zira tartışmalar ile sosyal medyada yazılanlar ile farklı tanımlar bulunmaktadır.

Nagehan Alçı Ne Yaptı?

Yorumları ve fikirleri ile gündemden düşmeyen bir yazar olan Nagehan Alçı ne yaptı sorusu sürekli sorulmaktadır. Bu konuda bir dizi liste yapılabilir. Ancak yorumları ve yazıları ile birlikte hakim karşısına çıkmışlığı bulunmaktadır. Hatta bir köşe yazısında İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Hakkı Yaçınkaya’ya hakaret suçlaması ile hakim karşına çıkmıştır.

Emre Ayan Nagehan Alçı Neden Boşandı?

Gazeteci yazar Alçı ilk evliliğini Emre Ayan ile yapmıştır. Emre Ayan dizi oyuncusu ve senaristtir. 2006 yılında evlenen çift aynı yıl boşanmıştır. Boşanma sebebi bilinmemektedir. Nagehan Alçı 27 Aralık 2010 yılında gazeteci yazar Rasim Ozan Kütahyalı ile evlendi. Betül ve Ayşe Ela olan iki ikiz çocuğu bulunuyor.

Halen Rasim Ozan Kütahyalı ile evli olan gazeteci birçok haber kanalında yorumculuk yapmaya devam etmektedir. Son zamanlarda yaptığı siyasi çıkışları ile sürekli gündem olmaktadır.

Yorum yapın