Makyajı Abartan Oğuzhan Koç Sosyal Medyada Gündem Oldu

Başrolde sergilediği performansla herkesin merak ettiği Oğuzhan Koç filmin galasına katıldı. Makyajı abartan Oğuzhan Koç sosyal medyada gündem oldu.

Dün akşam Özür Dilerim filminin galası yapıldı. Galaya eşi Demet Özdemir katılmadı. Başrollerini İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca paylaşarak oynadığı Özür Dilerim 14 Nisan tarihinde sinemalarda vizyona girecek. Sinemalarda ekrana gelmeden önce filmin galası yapıldı. Galaya bir çok ünlü katıldı. Bunun yanında başrol oyuncusu makyajı abartan Oğuzhan Koç sosyal medyada gündem oldu.

Makyajı kadar kıyafeti gündem olan başarılı sanatçı ayakkabı eleştirilerine de yanıt verdi. Gri renkte takım elbise giyen Koç altına da düğünde giymiş olduğu topuklu ayakkabılarını giydi. Bir ayakkabıyı ikinci kez giymesine eleştiriler alan Koç yapılan yorumlara yanıt vermekten kaçınmadı. Bir ayakkabıyı ikinci kez giymenin ayıp olmadığını belirtti. Bununla birlikte “Sosyal medyanın zehirlerisiniz siz, ne olur azalarak bitin” diye sözlerine devam etti.

Makyajı Abartan Oğuzhan Koç Sosyal Medyada Gündem Oldu
Makyajı Abartan Oğuzhan Koç Sosyal Medyada Gündem Oldu

Sosyal Medyada Yapılan Yorumlar Alay Konusu Oldu

Attığı adımlar kadar tarzı ile sürekli takip edilen Oğuzhan Koç makyajıyla fazlaya kaçtı. Makyajı abartan Oğuzhan koç sosyal medyada gündem olurken alay konusu olmaya devam ediyor.  Fotoğraf çekimi ve görüntü alımlarında yüzünün parlamaması adına yaptırdığı makyaj özellikle sosyal medyada eleştiri aldı. Sosyal medyaya düşen Oğuzhan Koç için yapılan yorumlar ise şöyle;

  • Bir dahaki sefere rimel de sür,
  • Demet Özdemir’in malzemelerini çalıp makyaj yapmış.
  • Bu özel makyajla bir kutu fondöten bitirmiş Oğuzhan bey.
  • Acaba Demet Özdemir mi yaptı makyajını
  • Annemden gizli belli olmasın diye yaptığım ilk makyaj gibi

Özür Dilerim filmi ile izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanan Oğuzhan Koç’un eşi Demet Özdemir galaya katılmadı. Henüz birkaç ay önce nikah makasına oturduğu eşinin galaya katılmaması evlilikte sorunların olduğuna işaret edildiği yönünde. Galaya yalnız katılan Oğuzhan Koç iş yoğunluğu nedeniyle eşinin katılmadığını söyledi. Adım Farah dizisinde rol alan Demet Özdemir’in iş temposunun yoğun olduğundan dolayı galaya katılmadığı iddialar arasında bulunuyor.

Komedi filmi Özür Dilerim Oğuzhan Koç, İbrahim Büyükak ve Gizem Karacanın başrolünde çekildi. Filmi yazan ise oyuncu İbrahim Büyükak.

Yorum yapın