Hazal Subaşı Kimdir?

Yeni dizisi Dilek Taşı ile ekranlara taşınan Hazal Subaşı kimdir? Hangi dizilerde oynadı? Boyu, Yaşı ve sevgilisi gibi hususlar içeriğimizde yer almaktadır.

Birçok dizideki rolü ile başarılı bir performans sergileyen Hazal Subaşı yeni dizisi ile ekranlara gelmeye başladı. Henüz fragmanları yayınlanan dizinin başrol oyuncularından Hazal Subaşı’nın hayatı ve biyografisi ise bu aşamada merak edilmektedir. Güzel oyuncu başarılı projelerine bir yenisini eklerken herkesin merak ettiği husus güzel oyuncunun sevgilisi var mı kim olduğu yönünde oldu.

Hazal Subaşı Kimdir – Hayatı – Biyografi

Soru Cevap
Hazal Subaşı Kaç Yaşında? 28
Hazal Subaşı Doğum Tarihi? 2 Mayıs 1995
Hazal Subaşı Hangi Burç? Boğa
Hazal Subaşı Aslen Nereli? İzmir
Hazal Subaşı Boyu Kaç? 1.66 cm
Hazal Subaşı Kaç Kilo? Bilgi yok
Hazal Subaşı Ailesi Babası vefat etmiş, bir kardeşi var
Hazal Subaşı Sevgilisi Kim? Atakan Başsavcı
Hazal Subaşı Oynadığı Dizi ve Filmler – Adını Sen Koy (2016) – Bir Umut Yeter (2018) – Halka (2019) – Kasaba Doktoru (2022) – Dilek Taşı (2023)
Hazal Subaşı Ne Kadar Kazanıyor? Bilgi yok
Hazal Subaşı Kariyeri Miss Turkey yarışmasında 3. olmuş, oyunculuk kariyerine 2016 yılında başlamıştır.
Hazal Subaşı Sosyal Medya Hesapları twitter.com/subasiihazal – instagram.com/hazalsubasii/

 

hazal subasi kimdir
hazal subasi kimdir

Oynadığı dizilerdeki başarılı performansı ve güzelliği ile göz dolduran Hazal Subaşı kimdir? Sorgusu özellikle son oynadığı Dilek Taşı dizisi ile gündem olmaya devam ediyor. 2 Mayıs 1995 yılında dünyaya gelen Hazal Subaşı 28 yaşında genç bir sanatçıdır. İzmir’li olan oyuncu Karşıyaka ilçesinde ikamet etmiştir. Kendisi Selanik göçmenidir. 13 yaşında babasını kaybeden güzel oyuncunun aynı zamanda Batuhan isminde bir kardeşi bulunmaktadır. Eğitimini İzmir’de bulunan Ekonomi Üniversitesinde gördü. Burada İletişim eğitimi alan oyuncu Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünü bitirdi. Katıldığı Miss Turkey ile 2015 yılında üçüncülük derecesini aldı. Bu derece onu Türkiye’nin tanımasına neden oldu.

Hazal Subaşı Kimdir?
Hazal Subaşı Kimdir?

 

Hazal Subaşı Nasıl Ünlü Oldu?

Güzelliğini yarışma ile taçlandıran Hazal Subaşı oyuncu olmaya karar vermesi ile Miss Supranational yarışmasına katılan ilk Türk oldu. Ancak Hazal Subaşı’nın ünlü olmasının nedeni Miss Turkey yarışmasında 3. Olmasıdır. 1,66 boyundaki güzel oyuncu son projesi Dilek Taşı ile ekranlara gelirken ayrıntıları merak eden hayranları Hazal Subaşı kimdir sorgusu yapmaya başladı.

Hazal Subaşı Kimdir?
Hazal Subaşı Kimdir?

Hazal Subaşı sevgilisi herkesin merak ettiği sorgulardan biridir. Kendisinin bir açıklaması bulunmasa da son olarak Etilerde bir mekanda Atakan Başsavcı ile görüntülenmiştir. Ancak ikilinin bu konuda bir açıklaması bulunmamaktadır. Hazal Subaşı evli mi sorgusu yapanlar için ise kendisinin bekar olduğunu belirtmek gerekiyor.

Hazal Subaşı Dizileri

Başlıca oynadığı diziler ile projeleri ise bir başka merak edilen hususlardan oldu. Hazal Subaşı dizileri ile yayınlanan yılları şu şekildedir;

  • 2016 Adını Sen Koy
  • 2018 Bir Umut Yeter
  • 2019 Halka
  • 2022 Kasaba Doktoru
  • 2023 Dilek Taşı

Hazal Subaşı son dizisi Dilek Taşı ile ile oldu.

Hazal Subaşı Resmi Sosyal Medya Hesapları

Instagram Ünlü sanatçının instagram hesabında 1.1 M takipçisi bulunmaktadır.

Twitter Ünlü sanatçının x platformunda 33,7 B takipçisi bulunmaktadır.

 

Yorum yapın