Aybüke Pusat Kimdir? – Teşkilat Dizisinin Başrol Oyuncusu

Birçok projesiyle parmakları ısırtan başarılar kazanan Aybüke Pusat kimdir? Nerelidir? Kaç yaşında sorguları yapan takipçileri için ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Özellikle oynadığı dizi ve sinemalardaki performansı ile göz dolduran güzel oyuncu Aybüke Pusat kimdir? Son olarak yeni dizisi ile gündem gelen oyuncunun hayatı merak edilmektedir. Reyting rekorları ile adından sıklıkla söz ettiren Teşkilat dizisinde başrol oyuncu olarak yeni sezonda ekranlara gelecek olması oyucuya ilgiyi artırdı. Bu anlamda geniş bir hayran kitlesi sürekli kimdir sorguları yapmaya başladı.

Aybüke Pusat Kimdir, Hayatı, Biyografisi

 

Bilgi Değer
Adı Soyadı Aybüke Pusat
Doğum Tarihi 25 Şubat 1995
Doğum Yeri Ankara
Yaşı 28
Burcu Balık
Aslen Nereli Ankara
Boyu 1,73 cm
Kilosu 58 kilogram
Oynadığı Dizi ve Filmler Diziler:

 1. Medcezir (2014)
 2. Güneşin Kızları (2015)
 3. Paramparça (2016-2017)
 4. Söz (2018-2019)
 5. Teşkilat (2021-2023)

Filmler:

 1. Güvercin (2018)
Sosyal Medya Hesapları İnstagram: @aybukepusat

Oyuncu Aybüke Pusat 25 Şubat 1995 tarihinde dünyaya geldi. Ankara’da dünyaya gözlerini açan Aybüke Pusat Kaç Yaşında? Sorusunun yanıtı böylelikle 28 yaşında olmaktadır. Aybüke Pusat, eğitim hayatına Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’nda Bale Bölümü’nde başlamış ve buradan mezun olmuştur. Daha sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde eğitimine devam etmiştir. 2014 yılında, Miss Turkey yarışmasında üçüncülük elde etmiştir. Aybüke Pusat güzellik yarışmaları ile ünlenen sanatçılardandır. Katıldığı Miss Turkey yarışmasında 2014 yılı 3. Güzeli seçilmiştir. Devamında ise Medcezir dizisinde rol almıştır. Bu rol onu Türkiye’de ünlendirmiştir.

Aybüke Pusat Kimdir?
Aybüke Pusat Kimdir?

O Hayat Benim, Familya dizileri ile oyunculuğunu pekiştiren Pusat Kimdir nerelidir? Merak konusudur. Oyuncu Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bu anlamda memleketi de Ankara olarak bilinmektedir. Böylelikle Aybüke Pusat Nereli kaç yaşında? Sorusunun yanıtı Ankara ve 28 yaşında olmaktadır.

Aybüke Pusat Doğum Tarihi

 • 25 Şubat 1995

Aybüke Pusat Doğum Yeri

 • Ankara

Aybüke Pusat Kaç Yaşında?

 • Ünlü oyuncu 28 yaşındadır.

Aybüke Pusat Hangi Burç?

 • Aybüke Pusat,  Şubat ayında dünyaya geldi. Burcu Balık

Aybüke Pusat Aslen Nereli

 • Aybüke Pusat, aslen Ankara’lıdır.

Aybüke Pusat Boyu Kaç?

 • Aybüke Pusat’un boyu 1,73 cm’dir.

Aybüke Pusat Kaç Kilo?

 • Güncel bilgilere göre, Aybüke Pusat’un kilosu 58 kilogramdır.

Aybüke Pusat Oynadığı Dizi ve Filmler

Diziler:

 1. Medcezir (2014)
 2. Güneşin Kızları (2015)
 3. Paramparça (2016-2017)
 4. Söz (2018-2019)
 5. Teşkilat (2021)

Filmler:

 1. Güvercin (2018)

Aybüke Pusat Sosyal Medya Hesapları

 • Instagram: Profil: Aybüke Pusat Instagram Takipçi Sayısı:  3.7 Milyon

Aybüke Pusat Sevgilisi Kim?

Aybüke Pusat boy 1,73 cm’dir. Güzel oyuncunun takipçileri en çok Aybüke Pusat boy kilo araştırması yapar. Bu anlamda 173 cm boyunda olan Pusat güncel olarak 58 kilogramdır. Balık burcu olduğu bilinen güzel oyuncu yeni dizisi ile ekranlara geliyor.

aybuke pusat
aybuke pusat

Aybüke Pusat Sevgilisi kim bir diğer araştırmaların başlığını oluşturmaktadır. Güzel oyuncu sevgilisi hakkında bir açıklama yapmamaktadır. Ancak son olarak Furkan Andıç ile ismi magazin programlarına yansımıştır. Bu görüntüler sonrası ilişkilerinin olmadığını belirten Pusat’ın sevgilisi henüz kim bilinmiyor.

Başarı öyküsü arasında kendisine benzemesi ile Aybüke Pusat kime benziyor merak edilmektedir. Sanatçının Türkü Turan’ın yüz hatları ile aynı olduğu iddia edilmektedir. Zira bu durum fotoğraflara da yansımaktadır.

Aybüke Pusat Tiktok Olayı Nedir?

Güzel oyuncu sosyal medyada çok aranılan ünlülerdendir. Özellikle Aybüke TikTok olayı nedir sorgusu son paylaşımlar ile yapılmıştır. Çangal için TikTok videolarında yer alan Pusat boynundaki Çakal dövmesi ile gündem olmuştur. Bunun sebebi ise dövmeyi sevgili olduğu dönemde pirim için yaptırdığı oldu. Bu açıklaması ile tepki toplayan oyuncu dövmesini sildirmiştir.

Aybüke Pusat Kimdir isimli konumuza kendi düşüncelerinizi yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz. Aybüke Pusat Kimdir konumuzu okuduğunuz için teşekkür ederiz.


Yorum yapın