Gözü Bandajlı Objektiflere Takılan Evrim Akın Hayranlarını Korkuttu

TV dünyasının ünlü oyuncusu ve sunucusu Evrim Akın gözü bandajlı olarak objektiflere poz verdi. Bu pozu sonrası hayranları ünlü oyuncuyu merak etti.

Ünlü TV oyuncusu ve sunucu Evrim Akın geçtiğimiz gün Bahçelievlerde hastaneden çıkarken objektiflere takıldı. Sağ gözündeki bandajla objektiflere poz veren ünlü oyuncu sağlık durumu hakkında açıklamalarda bulundu. Oyuncunun bu fotoğraflarını gören hayranları ise merak içerisinde kaldı.

Okunmalı Simge Sağın Derin Yırtmacıyla Sosyal Medyayı Salladı

Gözü Bandajlı Objektiflere Takılan Evrim Akın Hayranlarını Korkuttu
Gözü Bandajlı Objektiflere Takılan Evrim Akın Hayranlarını Korkuttu

Kanal D ile Ev Gezmesi programı sunuculuğu yapan Evrim Akın Bahçelievlerde özel bir hastaneden çıkarken görüntülendi. Sağ gözündeki bandajla sağlık durumunu açıklayan Akın; Gözlerinden operasyon geçirdiğini söyledi. Önceki gün diğer gözünün merceğinin değiştirilidiğini açıklayan Akın sıkıntı olmadığını ve görebildiğini söyledi.

Ekranlara son zamanlarda alışveriş yaparken annesi ve kardeşi ile birlikte takılan güzel sunucu iki gözünden de operasyon geçirdi. Mercek değişimi yapılan oyuncunun göz sağlığının iyi olduğu yaptığı açıklamalar ile ortaya çıktı. Güzel oyuncu görebiliyorum derken bir hayli neşeli tavrı ile dikkatleri çekti.

Okunmalı Şeyma Subaşı Neden Boşandı?

Yorum yapın