Mersin Adana Tren Saatleri – Mersin Adana Tren Bileti Al

Yolculuğunu trenle yapmak isteyen kişiler için Mersin Adana Tren saatleri araştırılan konulardan olmaktadır. Gidiş dönüş olmak üzere alabileceğiniz Mersin Adana tren bileti al konusunda ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Mersin Adana / Adana Mersin Tren Saatleri Kaç

Devlet Demiryolları (TCDD) günlük olarak belli bölgelere gidiş dönüş seyahatler düzenlemektedir. Yaşam şartlarına uygun olarak düzenlenen yolculuk saatlerinden bahsetmek mümkündür. Bu anlamda günlük Mersin Adana tren saatleri ile Adana Mersin tren saatleri düzenli olarak aranılmaktadır. Mersin’den Adana’ya tren saatleri şu şekildedir;

  • Mersin’den Adana’ya Mavi Tren her gün 08:30 kalkış – 09:50 varış
  • Mersin’den Adana’ya Mavi Tren her gün 18:30 kalkış – 19:50 varış
Mersin Adana Tren Saatleri
Mersin Adana Tren Saatleri

Adana’dan Mersin’e tren saatleri ise şu şekildedir:

  • Adana’dan Mersin’e Mavi Tiren her gün 06:45 kalkış – 08:45 varış
  • Adana’dan Mersin’e Mavi tren her gün 16:45 kalkış – 18:08 varış.

TCDD Mersin’den Adana’ya güncel tren saatlerini bu şekilde ilan etmiştir. Ancak değişme ihtimaline karşı olarak demiryollarından öğrenmek daha doğru olabilir.

Adana Mersin Tren Seferleri

Mersin ile Adana arasında karşılıklı olarak günlük iki sefer yapılmaktadır. Yolculuğun ekonomik ve güvenli adresi tren yolları Adana’da Mersine her gün ilk sefer 05:45’te yapılmaktadır. İkinci sefer ise 16:45’te yapılmaktadır.

Mersin Adana Tren Saatleri
Mersin Adana Tren Saatleri

Mersin Adana Tren Seferleri

Yolculuğunu Mersin’den Adana’ya trenle yapmak isteyenlerin hareket saati ilk seferde 06:45’te yapılmaktadır. Diğer seferler ise 10:00, 15:50, 20:30’da olmaktadır.

Mersin Adana ve Adana Mersin arası tren yolculuğu yaklaşık 1 saat 20 dakika sürmektedir. Bu anlamda iletler internetten kolayca alınabilmektedir. TCDD internet sitesi üzerinden kolaylıkla Mersin Adana tren bileti alınabilmektedir.

TCDD zaman zaman yolculuk saatlerini güncelleyebilmektedir. Bu aşamada mağduriyet yaşanmaması için TCDD internet sitesinden güncel saatler öğrenilebilir.

Yorum yapın