Emla Krem Ne İçin Kullanılır? Emla Krem Fiyatı

Kullanıcıların memnuniyeti ile çok satılan ürünler arasında yer alan Emla krem ne için kullanılır? Ne işe yarar? Emla krem nasıl kullanılır? Fiyatı ne kadar gibi birçok sorunun yanıtı aranmaktadır. Krem hakkındaki ayrıntıları açıklıyoruz.

Emla Krem Ne İçin Kullanılır?

Uygulandığı yerde kısa süreli uyuşma sağlayan ve bu sayede ağda sırasında yaşanılan acıyı en aza indiren emla krem ne iç in kullanılır araştırması yapılmaktadır.  Kullanımında hücre zarlarına zarar vermediği açıklanan krem özellikle ağda sırasında acı çekmemek için hanımlar tarafından tercih edilmektedir. Zira bu özelliği sayesinde sadece ağda için değil lazerle epilasyon ve cerrahi işlemlerde de kullanılmasına neden olmaktadır. İçeriğindeki bileşenleri Lidokain ve Prokain olan Emla krem aynı zamanda uzman hekimlerinde tavsiyesi olmaktadır. Bu sebeple satış rekorları kıran bir kremden bahsetmek mümkündür. Yaşam Emla Krem ile acısız olarak daha kolaydır. Bu sebeple tercih edilmektedir.

<yoastmark class=

Uygulandığı tende acı duyulmasını azaltmak için uyuşturan krem özellikle deri bölgesinin zayıf olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Kollarda ve kaş gibi ince ten ile zayıf yerlerde kullanılan krem sayesinde acı hissetmeden ağda yapılmasına olanak sağlar. Hatta küçük yaşta kulak deldirmek isteyen çocuklar için de bu krem tercih edilmektedir.

Emla Krem Nasıl Kullanılır?

Krem kullanımı öncesi bölge temizlenmeli ve hijyenik olması gerekir. Kuruladıktan sonra kremden çok az alarak ince bir tabaka halinde ağda yapılacak yere uygulanmalıdır. Krem uygulandıktan sonra etkisini göstermesi için yaklaşık yarım saat beklenmesi yeterli olur. Hatta sürülen bölgeye bir bezle kapatmak doğru olacaktır. Sonrasında ise bölgeyi  temizleyebilirsiniz. Zira ten bu esnada uyuşmuş olacaktır.

<yoastmark class=

Ağda Öncesi Emla Krem Nasıl Sürülür?

Kişiler özellikle ağda öncesi Emla krem nasıl sürülür araştırması yapmaktadır. Zira acısız bir ağda ile rahat bir temizlik yapılması istenilmektedir. Krem ince bir şekilde ağda yapılacak yere sürülmektedir. Sonrasında ise beklemeniz gerekir. Bu beklenti kremin etki göstermesi içindir. Bununla birlikte kullanım esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Özellikle göze temasının engellenmesi gerekir.

Emla Krem Fiyatı Ne Kadar?

Uygulandığı bölgede Emla krem 4 saat süre ile etkili olmaktadır. Bu sayede uzun süre temizlik için zaman kalır. Bu anlamda Emla krem fiyatı 220 TL olarak satılmaktadır. 5 li paket halinde satılan Emla kremlerde bulunmaktadır.  Reçeteli olarak satılan kremi eczanelerden alabiliyorsunuz. Kozmetik satış yapılan yerlerden alabilmeniz mümkün değildir.

Yorum yapın