Mustafa Rahman Tohma Seren Serengili Kiminle Aldattı?

Sosyal medya ile gündem oluşturan Mustafa Rahman Tohma Seren serengili kiminle aldattı sorularına yanıtlar aradı. Serengil instagram ile açtığı canlı yayında dört yıldır birlikte olduğu sevgilisinden ayrıldığını duyurdu.

Gündeme düşen haberlerden biri Seren Serengil ile Mustafa Rahman Tohma çiftinin ayrılık haberi oldu. Bu aşamada birçok kişi ayrılığa neden olan Mustafa Rahman Tohma Seren serengili kiminle aldattı sorusuna yanıtlar aradı.

Seren Serengil yaptığı açıklama ile dört yıllık ilişkisi bulunan Mustafa Rahman Tohma ile ayrıldığını açıkladı. Açıklamayı sosyal medya hesabından yaptı. Yaptığı açıklamada canlı yayın açan Serengil ihanete uğradığını açıkladı. Mustafa ile 24 saat beraber olduklarını, ancak şüphe duyduğu için arama kayıtlarını istediğini belirtti. Sözlerine devam eden Serengil 2 aydır evli bir kadınla görüşüyormuş dedi. Mustafa Rahman Tohma’nın bu durumu reddettiğini de belirten Seren Serengil ihanete uğradığından dolayı ilişkiye nokta koyduğunu açıkladı.

4 yıl gibi bir süredir aşk yaşadığı Mustafa Rahman Tohma ile ayrıldığını açıklayan Serengil magazin ile gündem haberlerine oturdu. Seren Serengil ilişkisini bitirdiğini sosyal medyada açtığı canlı yayın ile duyurdu. Canlı yayında gördüğüm lüzum üzerine dört yıllık ilişkim olan Mustafa Rahman’dan ayrılıyorum dedi.

Mustafa Rahman Tohma Seren Serengili Kiminle Aldattı?

Seren Serengil Telefon Görüşmelerinden Şüphelenmiş

Yaptığı açıklama Seren Serengil’in instagram ile canlı yayında oldu. Dört yıldır birlikte olduğu sevgilisinin yaptığı telefon görüşmelerinden şüphelendiğini beliten Serengil, kayıtları istediğini açıkladı. Kayıtları incelediğinde aynı numara ile birkaç görüşme yaptıklarını fark eden Serengil, numarayı aradığını söyledi. Telefonu bir kadının açtığını söyleyen Serengil deprem için bağış topladıklarını ve Mustafa Taha’dan yardım istediklerini söyledi. Ben başka sorular daha sorunca ismini söylemedi ve telefonu kapattı dedi.

Serengil sevgilisi ile köpeği nedeniyle ayrı uyuduğunu ancak 24 saat birlikte olduklarını söyledi. Sevgilisi Mustafa Tohma’nın fiziki olarak kendisini aldattığını düşünmediğini de sözlerine ekledi. Flört etek ve kırıştırmanın kendisi için ihanet olduğunu söyleyen sanatçı Tohma bana yalan söyledi. Ancak ben asla seni aldatmadım diyor dedi. Bana bunu anlatamaz, anlamam diye sözlerine ekledi.

Seren Serengil ayrıca kadının eşiyle görüştüğünü, kadını iki çocuk annesi olduğunu belirtti. Bunun yanında canlı yayını izleyen herkes Mustafa Rahman Tohma Seren Serengili kiminle aldattı sorguları yapmaya başladı. Ancak Serengil evli olan kadının kim olduğu konusunda bir açıklama yapmadı.

Yorum yapın