BİM Emin Dana Kasap Köfte Nasıl, ne Kadar?

Hızlı yemek olayını atlatmanın yolu BİM Emin dana kasap köfte ile bir hayli kolay. Zira kısa süre içerisinde sevdiklerinize lezzetli yemek hazırlamanın bir başka yolu. Dana Kasap köfte nasıl olur? Ne kadara satılıyor? Ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

BİM Emin dana kasap köfte son zamanlarda öne çıkan BİM’in başlıca yiyeceklerinden bir tanesi oldu. Bu anlamda dana kasap köfte nasıl pişirilir? Tadı nasıl, alınması uygun olur mu gibi sorulara yanıtlar aranmaktadır. Yaşam damak tatları ve lezzetler ile çok daha güzel…

Emin Dana Kasap Köfte Nasıl Pişirilir?

Dana kasap köftenin pişirilmesi ise bir hayli kolay olmaktadır. Derin dondurucudan hazır paket halinde gelen bir üründür. Bu ürünü önce 150-160 derece ısıtılmış bir ızgara ya da fırına güzelce veriyoruz. Yani tepsiye sıraladıktan sonra fırına koyabilirsiniz. Serdikten sonra da her yüzü iki buçuk 3 dakika olmak üzere toplamda 10 ile 15 dakika arasında pişiriyoruz.

BİM Emin Dana Kasap Köfte Nasıl, ne Kadar?
BİM Emin Dana Kasap Köfte Nasıl, ne Kadar?

Elektrikli sulu ızgaralarda dana kasap köftenin pişirilmesi sonrasında çok kızarmamış gibi görünebilir. Ancak çok daha lezzetli bir tat bırakıyor. Bununla birlikte yine BİM’de satılan gurme susamlı hamburger ekmeği arasına kaşar peyniri ve salata turşusu ile yine istenildiğinde domates konularak sunum yapılabilir.

Emin Dana Kasap Köfte Ne Kadar?

Dana kasap köfte 500 gramlık paket halinde derin dondurucuda hazır halde satılıyor. Emin marka dana kasap köftenin BİM güncel satış fiyatı ise şu anda 500 gramı 107.50 TL olarak yapılmaktadır.

BİM Emin Dana Kasap Köfte Nasıl, ne Kadar?
BİM Emin Dana Kasap Köfte Nasıl, ne Kadar?

Unlüx’ün  BİM’de satılan 4’lü hamburger ekmeği tanesi 100 gram üzerinden şu an güncel olarak 19.25 liradan satılıyor. Çok ta lezzetli bir hamburger ekmeğidir. Hani bir kişi iki tane tüketebilir. Bu anlamda dana köfte ile birlikte ya da diğer hamburger etleri ile birlikte çok güzel lezzetler sunuyor. Hatta hamburger eti ile kaşar muhteşem bir ikiliyi oluşturuyor.

Yorum yapın